Bimoto kadet --- trebamo pomoc

Bimoto kadet --- trebamo pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
moze i metalik crna sa prugom preko haube koja prelazi na krov i gepek sirine nekih 45cm,al da pruga bude matt-tamnosive boje...neka kombinacija ko sto je Deyo stavio onog Cooper-a.,samo sto je matt tamnosiva...moze li to kogod ostvariti na PS-u,please...
 
Član
Nexus je napisao(la):

:lol::lol::lol:

modni guru.....



..............



momci , ili sivo crna kombinacija , al svjetlija..



nemojte tamno , meni je takodeer prelijepo zuta crna kombinacija ...

zuto auto ,crne feluge, krov, hauba,spigle ...dalo bi se nesto napraviti
 
Član
Buraz, da ti kazem meni je ova siva boja koja ti se svidja bas ono sto bih ja uradio na svom autu, ali kad je samo tako jednobojan nekako je monoton.
Moj savjet ti je da ga lakiras u tu boju pa da onda puknes od maske preko haube i krova jednu uzduznu siroku crnu liniju i oivicis je sa dvije skroz uske jarko narandzaste linije. Bilo bi do j... Nadam se da si shvatio na sta mislim.
http://www.cars.justelite.net/wp-content/uploads/2009/03/lamborghini-murcielago_002.jpg
http://www.sybarites.org/wp-content/uploads/2009/04/3-4__anteriore-1280.jpg
Eto na tim linkovima mozes otprilike steci uvid kako izgleda narandzasto-siva kombinacija, jos puknes crne na sve to i extra
 
SM chip tuning je napisao(la):
ja o tome nemam pojma ama bas nista,znam samo da se farba sa kompesorom i to je to,tu se zavrsava moje znanje oko lakiranja i farbanja :D

Moze i četkom ali evo ti preporuku iskusnog majstora radi sve u STANDOX-u bolje ce ti bit i kad taj lak jednom ispoliras ostaje dobar i nakon par godina jer obavezno poslije farbanja kako IGGY kaze ispoliraj ga
 
Član
kombinacija mat podloge i sjajnih stripes - poput nekog muscle car, ili obratno ........... perverzija cista ;)

Evo jedna slika kako njemac izgleda cisto matiran u sivoj:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
2ibizasa@ nece cojk ici u ribolov,goste ili na pijacu s kadetom:D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

nisam znao, al fkt, nek si me prosvjetlio, ja mislio radit bimoto za vikendice, inace pored rijeke pa se i ribolov moze uracunat

ccc!!

:icon_exclaim:
 
Član
Meni je najbolja ona zeleno crna kombinacija, od ovih ovdje ponudjenih ... a sto se tice boja, po meni je DuPont VRH! Svi oni na Discovery-u rade tim bojama, moja Astra je radjena DuPont-om i dan danas kad se opere sjaji se kao kad je lakirana, a jos nisam stavio onaj najskuplji lak ... taj ce ici sada :D

A i ovo sto je neko predlozio ... siva sa crnom trakom i narandastim tankim linijicama mi mocno zvuci ... bas onako MUSCLE!
 
Član
zeljenilo :D

boja miš kake :)

a38b7297.jpg
 
Član
Dobra ova zadnja ... ;)

Evo jos jedna varijanta ... zeleno i ljubicasto ...



Ove nijanse su u k...cu, ali ovako ne bi lose izgledao, samo da se proberu dvije lijepe nijanse zelene i lila ...
 
Legend
sto ne podesi samo varijacije,a ne brush,brush bez refleksija ne ide nikako,meni je najbolja ona siva a vi sad kako hocete,sve dalje sto se bude džidžalo ce spast s auta od brzine:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top