bilder

bilder

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RCat je napisao(la):
znam dvojicu, brace, koji bez uzimanja icega su cak jos i siri
deru uniforme


cisto sumljam da je to istina,to mogu pricati "kao" prirodnim putem.Nema teorije ama bas nikakve da mozes biti ovakav i kako ti kazes jos siri od ovog momka bez icega.Ne pricam sad o steroidima to je druga prica ALI i suplimenti su druga prica tj.dodatak prehrani nije nista stetno samo dobijamo potrebne vitamine,minerale,izgraduje misicno tkivo,povecava istrajnost dok vjezbamo,ubrzava opravak nakon vjezbi.Bez suplimenata i "jake" izhrane nema nista,jer su suplimenti zasluzni za odmor i jacanje misica nakon vjezbanja.Jedino da ta braca vjezbaju po 10 godina pa ae vjerovao bi da su sve bez icega postigli :) jer vjeruj mi svako ko zeli lijepo tijelo i istrajan je u tome MORA imati neku suplimentaciju jer se dosta gubi vjezbanjem i veoma mali rezultat bi bio vidljiv bez istog.Hvala :D:)
 
Član
kako ti kazes. sa jednim sam se zabavljala, drugi mu je brat. nisam samo jednom bila sa njima na trainingu, nisam im jednom kuhala rucak/veceru da ne znam sta mogu potamaniti, a kazem geneticki jer im je i otac kao od brda odvaljen. ja sam pricala o steroidima, da njih ne uzimaju. i da, vjezbaju najmanje 10 - 15 godina.
 
Član
dobar bilder al ima ih bolji i to ovde u mostaru i ja sam ovakam bio dok sam treniro i sve se moze prirpdnom prehranom tako imamo primjer za zeljka celika iz backe palanke najrazvijeniji naturalni bilder na svijetu znaci sve prirodno
 
Član
RCat je napisao(la):
kako ti kazes. sa jednim sam se zabavljala, drugi mu je brat. nisam samo jednom bila sa njima na trainingu, nisam im jednom kuhala rucak/veceru da ne znam sta mogu potamaniti, a kazem geneticki jer im je i otac kao od brda odvaljen. ja sam pricala o steroidima, da njih ne uzimaju. i da, vjezbaju najmanje 10 - 15 godina.


Uredu je to,nismo se razumijeli :) Ma kakvi steroidi o tome ne zelim da pisem uopste :)
 
sinisa je napisao(la):
dobar bilder al ima ih bolji i to ovde u mostaru i ja sam ovakam bio dok sam treniro i sve se moze prirpdnom prehranom tako imamo primjer za zeljka celika iz backe palanke najrazvijeniji naturalni bilder na svijetu znaci sve prirodno

Mislis Petar Celik?:D
 
Član
Ima ovog momka ali suvišno je i pričati o suplementaciji,popio je on dosta kantica da bude ovakav,garantujem.Druga stvar,na šipku stavio malo kila pa radi dosta pravilno,a poslije bučice natovario i ne može da makne mene bi ono bilo stid snimati,opet svaka čast njemu za 16 god,biće dobar kad ga prođu furke,ako nastavi trenirati..

@ Zerr - Terzo je zvijer,predobro je građen što i govore njegovi rezultati..Baš nedavno je na takmičenju u Jelahu uzeo prvo mjesto u apsolutnoj...
 
Član
http://www.croteen.net/zabava/smijesni-video-klipovi/prikaz.php?subaction=showfull&id=1226687146&archive=&start_from=&ucat=33&

mamaaa..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top