bilder

bilder

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne razumijem bit postavljanja ovog klipa,mislim liku svaka cast,ima ga,ali ima i puno vecih likova od njega na jubitu.Jedino sto mi je posebno/cudno na ovom klipu jeste kako lik nepravilno radi pregib,vise baca bucicu nego je dize.;)
 
Vernes_AMG je napisao(la):
i sto ima 16 godina :icon_smile:

Aaaaa my bad onda!:D

Bjezi kreten,ovo sto cu reci jeste stereotipno,al ovaj ako se ne puca dianabolima jbg onda.16 godina,a ovoliki nema sanse da je stekao sve zahvaljujuci prikladnoj hrani,treningu i odmoru.;)
 
Član
gainer+whey+creatin+glutamin i još ako je roko steroide :lol:

erol_brcak je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
i sto ima 16 godina :icon_smile:

Aaaaa my bad onda!:D

Bjezi kreten,ovo sto cu reci jeste stereotipno,al ovaj ako se ne puca dianabolima jbg onda.16 godina,a ovoliki nema sanse da je stekao sve zahvaljujuci prikladnoj hrani,treningu i odmoru.;)

normalno da ne može ovliki biti bez dobre suplementacije
 
BHT Ovisnik
prijatelj mi isto,tek mu 17g ima skoro 'ko i ovaj širine,2 godine trenira,radi samo masu,4x tjedna,a nista ne koristi od proteina i sl.,bench 100kg+,sve je genetika;) dok ovaj sumnjam da ista ne koristi
 
Znate kako,teoretski je nemoguce biti ovoliki (u 16-oj godini) prirodnim putem,jer covjek sa najboljom genetikom,najboljim treningom i najboljom ishranom moze dobiti maksimalno 5-6 kg CISTIH misica godisnje (dakle,ciste misicne mase,salo out),a covjek sa prosjecnom genetikom tek oko 3 kilograma,ovak zvuci malo,ali zamisli da vjezbas 10 godina,to je 30 kg misica.;)
 
Član
a da nije malo previse za 16 godina...mislim da bi prvo trebao pricekati da stane razvoj tijela sa oko 24-25 godina i onda
znam ih ja nekoliko sto su poceli dizat sa 15 i ostali zakucani na 160cm visine
 
BHT Ovisnik
svi pricaju da bildanjem ostajes mal,al kako sam mnogo litao o tome po forumima,svi kazu da je to glupost,ja treniram 5-6 mjeseci,od tada sam dobio 3-4 kg,al sad da se na meni ista primjeti nije,al obujam ruke narasto za 1.5cm,dok sam prsa znatno razvio,al idemo prirodnim putem,bit ce nesto u roku 2 godine valjda
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top