Bi-Xenon 6000k vs. 8000k

Bi-Xenon 6000k vs. 8000k

Član
Znaš na šta sam mislio xenoni po suhom i po kiši 10 puta su slabiji po kiši jer mokra cesta tvara odsjaj...al se ne mogu prediti sa običnim sijalicama..kontaš sad...:cool:
 
Član
de da skratimo, 50 ljudi ti je reklo isto, da se sa 6000 bolje vidi, medjutim tebi se ocito uzima nesto sto je vise "plavo", pa uzmi onda 8000 i mirna Bosna
 
Član
U potpunosti se slažem sa <Trizom....jer kad sam ja taržio savjet svi su rekli 6000k je bolja vidjljivost ja uzeo..jebo šminku...pozzzz:cool:
 
Član
Fkt nemam bolje slike ali to je to...

ilThR0.jpg


Vuče na plavo, ali ništa strašno...
 
Član
Što je više kelvina vidljivost je sve lošija sad pitanje je ko šta želi šminku ili funkcionalnost...sa 8000k po kiši ti vidljivost neće biti nešto...ja imam na golfu 6000k i po kiši nije nešto zato sam za audija naručio 4300k... ;)
 
Član
Po kisi se i 6000 k ne vidi, mokra cesta je cudo, ja nista nevidim ispred sebe a svi blicaju smeta im :)
 
Član
trizex je napisao(la):
de da skratimo, 50 ljudi ti je reklo isto, da se sa 6000 bolje vidi, medjutim tebi se ocito uzima nesto sto je vise "plavo", pa uzmi onda 8000 i mirna Bosna

Odlično rečeno... ;)
Tebi je očito do šminke a ne do kvalitete, Koje god staviš gledaj da ih dobro postaviš, da ti se familiji nebi štucalo....

-Ja osobno prvi spominjem i familiju i sve i onoga ko dovuče aftermarket ksenone u BiH, kad ih seljačine postave da svugdje svjetle, samo ne na cestu, mamicu im hebem retardiranu :icon_mad:

Imaš tu na forumu netko prodaju a mislim i da ugrađuje ksenone s lećom... mislim da ti je to najbolja opcija, a i stoput će bolje izgledati na autu
 
Top