BHTuning cars - "zaboravljeni" projekti...

BHTuning cars - "zaboravljeni" projekti...

Član
Novicin punto je jos ziv...on ga jos vozi....nije covjek htjeo da ga da za dzabe...ljudi su bili stvarno nerazumni prilikom kupovine:D
 
Član
evo i tepsije i njegovog brzog puntica

9fptsn.jpg

a9sqao.jpg

xd8fvl.jpg

dsc166resizeen3.jpg
 

187

Član
veko skoda ??

i usput sorry na off-u al sta je fkt sa icemanovim bmw-om znam da je prodat i kasnije sam vidio na auto pijaci da je doso neko vise da se folira nego da proda auto, nisam priso da zagledam i raspitujem se koja je cijena, al nako sam preletio okom preko i vidio da nije bas u onom stanju u kakvom je prodat..
 
Početnik
icemanov bmw su kupili cigani iz Visokog, gasali su kratko i po kaknju i slupali ga na kraju..et, tako zavrsi king of balkan :icon_sad:
 

187

Član
Oggy je napisao(la):
icemanov bmw su kupili cigani iz Visokog, gasali su kratko i po kaknju i slupali ga na kraju..et, tako zavrsi king of balkan :icon_sad:

ccccc.. hvala na informaciji.. fkt zalosno kako zavrisi king of balkan
 
187 je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
icemanov bmw su kupili cigani iz Visokog, gasali su kratko i po kaknju i slupali ga na kraju..et, tako zavrsi king of balkan :icon_sad:

ccccc.. hvala na informaciji.. fkt zalosno kako zavrisi king of balkan

po mom misljenju ako je auto a je toliko uspjeh bio tolike nagrade peharovi i sve ostalo nije se trebalo nikad ni prodat da ga netko drugi unisti jer ga nitko nece cuvat kao pravi vlasnik koji ga je i radio
 
Član
pa nije nikom uskraceno da stavlja slike, 187 postavi sto mislis da je za teme, a i ostali ;)
jedino ako neko ne moze naci slike, a zna neko auto, pa da svi zajedno pokusamo iskopati nesto
 
dellas je napisao(la):
Sajo_Golf GT je napisao(la):
Koji motor je u ovoj Ibizi?

http://img46.imageshack.us/img46/5125/dsc00851wv.jpg

Mene zanima koji je u audiju, vidim da je čađo pa me čudi da je na SR-u...

Audi je 1.6D 40kw......na ovom sr-u je bila prijava 1km pa tako da su se mnogi prijavljivali onako iz zabave bez obzira sto imaju slabu masinu:icon_smile:
 
Član
Sad se sjetih zutog golf karavana mk3. Znam da je imao strasnu muziku, a i dobro je izgledao (tad). Nisam siguran al' cini mi se da se lik zvao gudelj il' tako nesto :icon_rolleyes:
 
Član
Grizelj i mislim da se nikad nije prijavio na ovaj forum .

"Djevojka mog jarana ne zna sta je banana" je palila alarme po gradu , mislim da je jedan od prvih u Sarajevo sto je poceo furat "BUFERE", "BACVE U GEPEKU", "VELIKE ZVUCNIKE" itd itd :)
 
Top