BHTuning cars - "zaboravljeni" projekti...

BHTuning cars - "zaboravljeni" projekti...

Član
Cougar je kod Alena Basica druga mi iz Mostara....Majko mila ako ga ikad zavrsi mozemo se svi mi ostali popisat na nasa auta i nasu scenu....pffffff :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
Vr6 Black Devill (from kosovo) - asstriit
dsc00876ld2.jpg


dsc00906lm7.jpg


dsc00910na2.jpg


gimiwpaperdr9.jpg


dsc00934nf5.jpg


phot0016zv5.jpg


gimiylberiyp3.jpg



http://www.bhtuning.com/vr6-black-devill-from-kosovo-t-4866.html
 
Član
Iceman jos aktuelan, golf mk1 cabrio isto tako updateovao temu pre par sedmica, pazite na sadrzaj jer je tema stvarno super a i vidi se ko posta stalno vecina nij ebila tu kada su ove garaze bile aktuelne!
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Iceman jos aktuelan, golf mk1 cabrio isto tako updateovao temu pre par sedmica, pazite na sadrzaj jer je tema stvarno super a i vidi se ko posta stalno vecina nij ebila tu kada su ove garaze bile aktuelne!

ICEMAN-ov BMW nije vise aktuelan, jer je on odavno prodao auto! I u medjuvremenu je slupan! :icon_cry:
 
Administrator
Davor_ je napisao(la):
Iceman jos aktuelan, golf mk1 cabrio isto tako updateovao temu pre par sedmica, pazite na sadrzaj jer je tema stvarno super a i vidi se ko posta stalno vecina nij ebila tu kada su ove garaze bile aktuelne!

cabrio je updateovao temu prije 3 mjeseca...
a ovo ako se odnosi na mene, za tvoju informaciju ja sam tu od aprila 2008., samo pod drugim nickom sam bio od kojeg nemam passworda...
:icon_exclaim:
 
Član
Jbt kakav je ovaj golf sa Kosova...:icon_eek::icon_eek::icon_eek: Video sam ga i pre, ali ga se ne mogu nagledati!
 
Top