BHT Chat Arhiva

BHT Chat Arhiva

Dženi 19: Pozdrav svima imam problem ovih dana sa Golf2 1.6 benzin pokušam ga upaliti i upali, ali kad pođem krenuti ugasi se ili počne da se trese, trza u vožnji. skoro sam pokušao da ga upalim ali kad dodam gas radi malo i odma se ugasi :( zna li neko šta je problem?
 
armin_mujan: pozz drustvo,kupio sam passat 5 74kw 2002g,ali sam pod haubom nasao jedno tanko crijevo iskopcano pa sam mu kasnije nasao mjesto gdje je bilo,imam neki osjecaj da dok je bilo iskopcano da je bolje vukao,sada mi je nesto sporiji ili kako mi kazemo kilaviji,ja ne znam o cemu se radi ali slike su tu
armin_mujan: nije moguce sliku ubaciti ali radio se o malom dijelu na lijevoj strani
armin_mujan: ispod plastike blizu filtera zraka
armin_mujan: ima mjesta za 2 kablica da se prikopcaju
 
Josip tuareg: Pozdrav moje ime je Josip i novi sam član,trebam savjet Tuareg 2006g 3.0v6. Baca mi plavčasti dim u leru,i kad ide u rikverc ,,dali bi mi netko mogao dat savjet što bi to moglo biti..hvala pozdrav
 
Josip tuareg: HansMuster.,hvala na linku što ste mi poslali..indetično tako dimi .. jučer mi je majstor dao neki aditiv za čišćenje koji se sipa u gorivo njegovo mišljenje je da je začepljen..pozdrav
Josip tuareg: Dali možda netko zna kolika je cijena inectora za tuarega ima ih 6kom..
HansMuster: Josipe skupe sui su novi injaktori. 400-500 Eura https://www.pkwteile.de/autoteile/v.../einspritzventil-einspritzduse-dusenstock-pde
HansMuster: Ali oni se mogu remontirat. budu kao novi.
zadnja-kocnica: o_O
Josip tuareg: Dali su 500 eura svih 6 ili po komadu ,,ako su 500 eura svih 6 to bi mogao izdvojit..ako znaš nekog po toj cijeni da ih ima molio bih te neki kontakt
Zuro: po komadu, naravno.. samo sto je ovdje cijena oko 250eura, 500 je malo previse :D
Zuro: pardon, reparirane su 250 eura...
Zuro: ipak je gospon Hans upravu :p
Josip tuareg: 150eura u sloveniji sad mi javlja dobavljač jedan..reparirane uz 1god garancije..velika razlika u cijeni
Zuro: nesto mi je to previse jefitno... ali eto, na tebi je da odlucis
 
Begiccc: Imam passata 5+ 2002 godine ide super radi mirno...Ali kad otvorim CEP gdje se sipa ulje cuje se neko lupkanje znacu samo kad otvorim taj CEP jel neko zna sta je u pitanju
liaar: ispod tog cepa za ulje se nalazi bregasta i hidropodizaci
liaar: pa sam zakljuci
Begiccc: Koliko znam kad je bregasta da onda gubi snagu ili sam u krivu
liaar: jok, počne čekićat, slično tom zvuku kao kod tebe kad otvoriš poklopac
liaar: ne mora znacit da je do nje al eto
 
Top