BHT Chat Arhiva

BHT Chat Arhiva

leko0690: Pozzz.koji saraf na bosch pumpi je za dovod vise goriva ako ko zna moze slika... trenutno je auto na 0.9 bara pritiska turba i od kojeg mercedesa se moze stavit veca pumpa npr.6,7mm kako se to radi mjenjaju se neki djelovi il pase cijela gore...
 
Th3Stig93: Dali ima netko tko se bavi zamjenom volana s desnu na lijevu stranu i koja je cijena živim u Irskoj a kontao dovest auto jeftina do bola ali bi ga prilagodio za BIH jer nije moguće regati na desnu stranu ako se ne varam
antonyz: A lipa posla
Th3Stig93: De na ljudi hoću da znam cijenu da vidim isplatil se ili ne
liaar: nema ti ovdje 5 ljudi aktivno, ostali dodju, hoce brz odgovor bas tako kao i ti
liaar: i nikad vise ne udju
liaar: nije samo volan, moras promijeniti i stop svjetla, zajebancija je to
 
otsenre: pozz svima
Th3Stig93: Znači nitko nema tko zna to raditi zamjenu volana
MaHa Styling: Stop svjetla, farovi, komplet letva druga, pedale prebaciti, istrumentalka druga, mozda cak i promjena mjesta rucne...
HansMuster: Di si MaHa nema te 100 Godina!
Th3Stig93: Ne treba ručna niti mnenjac, samo instrument tablu, farove i letvu volana, pedale pašu jer je isti raspored samo dali pašu po spajanju nez da se provjeriti
Th3Stig93: Mene zanima tko to zna napraviti i usudi se i koja je cijena našao bi donora auto lako, ima udarenih auta na svakom cosku i dijelova
CorsaC: Imam problem na opel corsa c sa paljenjem, nekad hoce da upali nekad nece pali se lampica sa kljucem kad nece da upali, elektricar mijenjao sat na instrument tabli a problem se ponavlja, ima li neko prijedlog sta bi mogao biti problem?
MaHa Styling: Moras karoseriju busiti za sve to. Rijetko bi ti to ko i uradio. Previse posla a koliko god para kazes puno
MaHa Styling: Kod kljuca?
 
CorsaC: Pretpostavljali su elektricari (kod 4 elektricara bio) da je kod kljuca ali kao da je to problem onda ne bi nikako palio... Znaci auto nekad normalno pali,a nekad jednostavno nece upali se,lampica blinka i za sekundu se ugasi...
Th3Stig93: MaHa a zašto se Karoserija mora Busit radi letve volana ?, Vidi ja otprilike dajem cifru msm da oko 1000km koju stoji više cijena ide ? E sad jedino ako je netko automehaničar i ima otpad i dijelove pa može malo više
mikas0007: Golf 4
MaHa Styling: Stig, kako ne mora? Kuda ces povezati volan i servo letvu? Kroz sajbu?
Anes_mo: Jao ovog sa corsom mjenjali mu sat na instrument tabli :D
Anes_mo: Znam do cega je 100% kvar od 50KM ali posto si ti novi clan i kao 98% clanova koji dodju da traze rijesenje na forumu i vise se nikad ne pojave. Nista od pomoci
 
Zuro: Jel neko u skorije vrijeme uzimao magnetni nosac za mobitel.. Interesuje me ima li neki kvalitetniji, da moze drzati malo tezi mobitel
HansMuster: za koje auto
HansMuster: http://www.easymount.at/en/
HansMuster: nema busenja, nema ostecenja, brza montaza, jaki magneti, meni je bio iPhone 7 Plus na ovom magnetu
HansMuster: Najbolje ti je ovaj Easy Mount Classic
Zuro: e ako je izdrzao 7+, onda mora da je dobar :D
Zuro: hvala Hans, pogledat cu ovo
Zuro: a ide na passata
 
NikolaRistic: Pozdrav svima! Ako moze pomoc? Imam santa fe2.0crdi 2001, 83kw Imam problem kad ujutru startujem motor izbacuje plavi ili beli dim, inace pali ekstra, ali tih 30-40 sekundi motor radi neravnomerno i izbacuje dim, koji kao da je ljut i očima. Uradjene su mu dizne komplet, sva 4 grejaca, veliki i mali servis, uradjena mu je pumpa. Jedino na sta majstor sumnja je senzor pritiska goriva, koja pokazuje
 
Th3Stig93: Ekipa pronašao sam mehaničara za promijeni volana, e sad imam problem njemu je lik s carine rekao da se uopće nemoze uvesti auto s desnom stranom čak i ako bi prebacio volan uopće nebu ništa dobili znali netko išta više o tome
liaar: mislim da se moze uvesti, ali da se ne moze registrovati dok se ne uradi kompletna promjena na lijevu stranu i homologacija svega sto se zamijeni
liaar: jer po zakonu mora volan na lijevu
liaar: stopke za EU trziste ako su US i slično
 
CaFa: ljudi poozdrav. Imam u planu sebi uzeti nekog kedija, treba mi za sela za obavljanje nekih poslova privatnih. Zanima me procedura registracije za isto. Jel mogu ja kao fizicko lice registrovati na sebe ili kako to ide. ? sta ako kupim od neke firme i td
 
Mirko57: Pozdrav treba mi pomoc, naime danas je auto sasvim ok radilo da bi sada sve lampice se upalile i nece da se upali, ni da zavergla. Do akumulatora ne moze biti jer je relativno nov. Upaljen na guranje ali svijetla nece da rade ni zmigavci ni brisaci. Ima li itko ideju sta bi moglo biti
Mirko57: :mad:
 
Top