Change background image

BHT Chat Arhiva

Rasprava u 'Off topic diskusije' pokrenuta od Zorro, 17. Veljača 2016..

1. BHT Chat

BHT Chat Član

Pridružen(a):
    17. Veljača 2016.
    Poruka:
    4,096
    Lajkova:
    1
    Passat b5+ Mile: Problem sa paljenjem samo kad je hladnije vrijeme
    HansMuster: Baterija!
    HansMuster: obavezno beteriju napunit sa punacem prije zime, ako zelis da ti dugo traje, jebiga moja kosta sa ugradnjom oko 1500KM pa pazim

2. BHT Chat

BHT Chat Član

Pridružen(a):
    17. Veljača 2016.
    Poruka:
    4,096
    Lajkova:
    1
    leko0690: Pozzz.koji saraf na bosch pumpi je za dovod vise goriva ako ko zna moze slika... trenutno je auto na 0.9 bara pritiska turba i od kojeg mercedesa se moze stavit veca pumpa npr.6,7mm kako se to radi mjenjaju se neki djelovi il pase cijela gore...

3. BHT Chat

BHT Chat Član

Pridružen(a):
    17. Veljača 2016.
    Poruka:
    4,096
    Lajkova:
    1
    Th3Stig93: Dali ima netko tko se bavi zamjenom volana s desnu na lijevu stranu i koja je cijena živim u Irskoj a kontao dovest auto jeftina do bola ali bi ga prilagodio za BIH jer nije moguće regati na desnu stranu ako se ne varam
    antonyz: A lipa posla
    Th3Stig93: De na ljudi hoću da znam cijenu da vidim isplatil se ili ne
    liaar: nema ti ovdje 5 ljudi aktivno, ostali dodju, hoce brz odgovor bas tako kao i ti
    liaar: i nikad vise ne udju
    liaar: nije samo volan, moras promijeniti i stop svjetla, zajebancija je to

4. BHT Chat

BHT Chat Član

Pridružen(a):
    17. Veljača 2016.
    Poruka:
    4,096
    Lajkova:
    1
    otsenre: pozz svima
    Th3Stig93: Znači nitko nema tko zna to raditi zamjenu volana
    MaHa Styling: Stop svjetla, farovi, komplet letva druga, pedale prebaciti, istrumentalka druga, mozda cak i promjena mjesta rucne...
    HansMuster: Di si MaHa nema te 100 Godina!
    Th3Stig93: Ne treba ručna niti mnenjac, samo instrument tablu, farove i letvu volana, pedale pašu jer je isti raspored samo dali pašu po spajanju nez da se provjeriti
    Th3Stig93: Mene zanima tko to zna napraviti i usudi se i koja je cijena našao bi donora auto lako, ima udarenih auta na svakom cosku i dijelova
    CorsaC: Imam problem na opel corsa c sa paljenjem, nekad hoce da upali nekad nece pali se lampica sa kljucem kad nece da upali, elektricar mijenjao sat na instrument tabli a problem se ponavlja, ima li neko prijedlog sta bi mogao biti problem?
    MaHa Styling: Moras karoseriju busiti za sve to. Rijetko bi ti to ko i uradio. Previse posla a koliko god para kazes puno
    MaHa Styling: Kod kljuca?

5. BHT Chat

BHT Chat Član

Pridružen(a):
    17. Veljača 2016.
    Poruka:
    4,096
    Lajkova:
    1
    CorsaC: Pretpostavljali su elektricari (kod 4 elektricara bio) da je kod kljuca ali kao da je to problem onda ne bi nikako palio... Znaci auto nekad normalno pali,a nekad jednostavno nece upali se,lampica blinka i za sekundu se ugasi...
    Th3Stig93: MaHa a zašto se Karoserija mora Busit radi letve volana ?, Vidi ja otprilike dajem cifru msm da oko 1000km koju stoji više cijena ide ? E sad jedino ako je netko automehaničar i ima otpad i dijelove pa može malo više
    mikas0007: Golf 4
    MaHa Styling: Stig, kako ne mora? Kuda ces povezati volan i servo letvu? Kroz sajbu?
    Anes_mo: Jao ovog sa corsom mjenjali mu sat na instrument tabli :D
    Anes_mo: Znam do cega je 100% kvar od 50KM ali posto si ti novi clan i kao 98% clanova koji dodju da traze rijesenje na forumu i vise se nikad ne pojave. Nista od pomoci

6. BHT Chat

BHT Chat Član

Pridružen(a):
    17. Veljača 2016.
    Poruka:
    4,096
    Lajkova:
    1
    CorsaC: Ok drug, hvala na kolegijalnosti tebi ne znaci nista a meni puno

7. BHT Chat

BHT Chat Član

Pridružen(a):
    17. Veljača 2016.
    Poruka:
    4,096
    Lajkova:
    1
    Zuro: Jel neko u skorije vrijeme uzimao magnetni nosac za mobitel.. Interesuje me ima li neki kvalitetniji, da moze drzati malo tezi mobitel
    HansMuster: za koje auto
    HansMuster: http://www.easymount.at/en/
    HansMuster: nema busenja, nema ostecenja, brza montaza, jaki magneti, meni je bio iPhone 7 Plus na ovom magnetu
    HansMuster: Najbolje ti je ovaj Easy Mount Classic
    Zuro: e ako je izdrzao 7+, onda mora da je dobar :D
    Zuro: hvala Hans, pogledat cu ovo
    Zuro: a ide na passata

8. BHT Chat

BHT Chat Član

Pridružen(a):
    17. Veljača 2016.
    Poruka:
    4,096
    Lajkova:
    1
    baybayaro: pozdrav svima
    Armin74: ima li neko vremenski relej da pušta nekih 10- tak sekundi da naštimam follow me

9. BHT Chat

BHT Chat Član

Pridružen(a):
    17. Veljača 2016.
    Poruka:
    4,096
    Lajkova:
    1
  10. BHT Chat

BHT Chat Član

Pridružen(a):
    17. Veljača 2016.
    Poruka:
    4,096
    Lajkova:
    1
  11. BHT Chat

BHT Chat Član

Pridružen(a):
    17. Veljača 2016.
    Poruka:
    4,096
    Lajkova:
    1
    NikolaRistic: Pozdrav svima! Ako moze pomoc? Imam santa fe2.0crdi 2001, 83kw Imam problem kad ujutru startujem motor izbacuje plavi ili beli dim, inace pali ekstra, ali tih 30-40 sekundi motor radi neravnomerno i izbacuje dim, koji kao da je ljut i očima. Uradjene su mu dizne komplet, sva 4 grejaca, veliki i mali servis, uradjena mu je pumpa. Jedino na sta majstor sumnja je senzor pritiska goriva, koja pokazuje

Podijelite ovu stranicu