BH Telecom uvodi flat rate na sve ADSL G pakete

BH Telecom uvodi flat rate na sve ADSL G pakete

Član
1124748119.png
 
Član
Ja kad sam imao HS, testiram brzinu i ono ide oko 4mb/s i pred kraj odjednom u stotinci izbaci 150 mb/s i fol pise ta mi brzina, a film od 700MB skidam sat i kusur vremena, tako da tacno znam kakve su te "brzine" od 100+ mb/s
 
Član
Kenan28 je napisao(la):
Ja kad sam imao HS, testiram brzinu i ono ide oko 4mb/s i pred kraj odjednom u stotinci izbaci 150 mb/s i fol pise ta mi brzina, a film od 700MB skidam sat i kusur vremena, tako da tacno znam kakve su te "brzine" od 100+ mb/s

eh ova nije takva vjeruj....ovo je iz firme nije od kuce naravno ali eto furka je :)))i ovo je bez limitera i provjereno skine film na dok trepnes :cool:
 
Član
haso je napisao(la):
Kenan28 je napisao(la):
Ja kad sam imao HS, testiram brzinu i ono ide oko 4mb/s i pred kraj odjednom u stotinci izbaci 150 mb/s i fol pise ta mi brzina, a film od 700MB skidam sat i kusur vremena, tako da tacno znam kakve su te "brzine" od 100+ mb/s

eh ova nije takva vjeruj....ovo je iz firme nije od kuce naravno ali eto furka je :)))i ovo je bez limitera i provjereno skine film na dok trepnes :cool:

A da vidimo kako je kod kuce?
 
Član
Gele je napisao(la):
haso je napisao(la):
Kenan28 je napisao(la):
Ja kad sam imao HS, testiram brzinu i ono ide oko 4mb/s i pred kraj odjednom u stotinci izbaci 150 mb/s i fol pise ta mi brzina, a film od 700MB skidam sat i kusur vremena, tako da tacno znam kakve su te "brzine" od 100+ mb/s

eh ova nije takva vjeruj....ovo je iz firme nije od kuce naravno ali eto furka je :)))i ovo je bez limitera i provjereno skine film na dok trepnes :cool:

A da vidimo kako je kod kuce?

ADSL :lol::lol::lol:
 
Član
Nemrin je napisao(la):
Trenutno jos neko ima problema sa adsl-om ili samo ja ?previse je spor od sinoc.

ja se s njim patim od kako je uveden flat :icon_mad:,rijec je o paketu koji je bio 8Gb(sad flat),konekcija uzas,stalno ledi,a da ne spominjem skidanje necega(primjer za jednu pjesmu mp3 format mi treba oko 5min i vise :icon_mad:)
 
Član
strujaze je napisao(la):
Nemrin je napisao(la):
Trenutno jos neko ima problema sa adsl-om ili samo ja ?previse je spor od sinoc.

ja se s njim patim od kako je uveden flat :icon_mad:,rijec je o paketu koji je bio 8Gb(sad flat),konekcija uzas,stalno ledi,a da ne spominjem skidanje necega(primjer za jednu pjesmu mp3 format mi treba oko 5min i vise :icon_mad:)

Kod mene do sinoc super je radio,sasvim dovoljno za moje potrebe.
 
Član
Meni je od kad su uveli ove flat pakete, skoro svaki petak i vikend slaba konekcija.

Valjda raja ne radi pa samo surfa i skida nesto kuci i od utorka opet dodje na svoje :icon_biggrin:
 
Top