BH Škoda klub meet

BH Škoda klub meet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma jok, anais ima super auto u to nema sumnje, ali pored octavie neke koja košta 50 milja maraka teško je reći da ima najbolje ;)
 

JD.

Član
Bojan je napisao(la):
Ma jok, anais ima super auto u to nema sumnje, ali pored octavie neke koja košta 50 milja maraka teško je reći da ima najbolje ;)

pored octavije kojih takvih istih ima milion na cesti, a njegova fabia je unikat ;)

zavisi sta mislis pod "najbolje"
 
Član
JD. je napisao(la):
Bojan je napisao(la):
Ma jok, anais ima super auto u to nema sumnje, ali pored octavie neke koja košta 50 milja maraka teško je reći da ima najbolje ;)

pored octavije kojih takvih istih ima milion na cesti, a njegova fabia je unikat ;)

zavisi sta mislis pod "najbolje"

;)

Znaš na šta mislim!
 
Član
Bojan je napisao(la):
JD. je napisao(la):
Bojan je napisao(la):
Ma jok, anais ima super auto u to nema sumnje, ali pored octavie neke koja košta 50 milja maraka teško je reći da ima najbolje ;)

pored octavije kojih takvih istih ima milion na cesti, a njegova fabia je unikat ;)

zavisi sta mislis pod "najbolje"

;)

Znaš na šta mislim!

Ocito ne zna,kao ni ja..Jebo ti octaviju od 50 milja koja je stock ili ima pokoji detalj..Ne mozes porediti sa uradjenom fabijom...Pod najbolje se misli najvise sredjena,najatraktivnija itd.. Nemoj zbunjivat raju svojim cudnim tumacenjem :icon_mad:
 
Član
@schumi mi nismo tuning klub niti styling klub, pa cak ni auti nam nisu u prvom planu u prvom planu nam je druženje i zezanje kao i međusobna pomoć.

Objasni mi onda schumi kako neko auto sa 2005. godina 1.2 motorom i 60 KS moze biti bolje od auta sa 2.0 TDI motorom sa 140 KS i chipom, 2008 godina koje ima ESP, ABS, ASR, 17'' felge, digitalnu klimu, originalne xenone...

ako cemo gledati koje je zanimljivije i originalnije auto, tu Anais naš nema premca, ali ne možeš samo tako reći da je neko auto bolje od nekog bez ikakvih argumenata

@VEKO majstore javim ti onda preko bhtuninga, a na PM mi javi kako ne mozes na forum tamo da udjes...

nova domena je .net

http://fr.youtube.com/watch?v=sdzg3fd_hfg
 
Bojan je napisao(la):
@schumi mi nismo tuning klub niti styling klub, pa cak ni auti nam nisu u prvom planu u prvom planu nam je druženje i zezanje kao i međusobna pomoć.

Objasni mi onda schumi kako neko auto sa  2005. godina 1.2 motorom i 60 KS moze biti bolje od auta sa 2.0 TDI motorom sa 140 KS i chipom, 2008 godina koje ima ESP, ABS, ASR, 17'' felge, digitalnu klimu, originalne xenone...

ako cemo gledati koje je zanimljivije i originalnije auto, tu Anais naš nema premca, ali ne možeš samo tako reći da je neko auto bolje od nekog bez ikakvih argumenata

@VEKO majstore javim ti onda preko bhtuninga, a na PM mi javi kako ne mozes na forum tamo da udjes...

nova domena je .net

http://fr.youtube.com/watch?v=sdzg3fd_hfg
valjaaaa...dogg....... :icon_smile::cool::icon_biggrin:
 
Početnik
znaci i vi ste jedni od onih koji podrzavaju stock aute, znaci nista trud red rad disciplina znanje , nego samo debeli djep , odes u salon , kehnes pare i naj cool si ...


mislim WTF
 
Član
muha je napisao(la):
znaci i vi ste jedni od onih   koji podrzavaju stock aute, znaci nista trud red rad disciplina znanje , nego samo debeli djep , odes u salon , kehnes pare i naj cool si ...


mislim WTF


Niko ništa niti podržava niti brani. Moje je LIČNO mišljenje da je BOLJE auto koje je ima bolji motor, bolju opremu, bolje farove, bolje kočnice, bolji mjenjač, bolje držanje na cesti, veće felge, manju kilometražu i mlađe godište, od auta koje sve to nema ali zato recimo ima dobru muziku ili promijenjen stock gril ili štop svjetla ;)


To je moje mišljenje, a kada je riječ o samom klubu tu su svi dobro došli i ljudi su nam ipak u prvom planu pa bih molio da sa ovim zaključimo ovu nepotrebnu raspravu

LP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top