Besplatne diode i jos nesto ..provjereno

Besplatne diode i jos nesto ..provjereno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
isto ko i meni..ja i sandy smo narucili dan gore dole..ja sam u nedelju..treba mi doc oko pon il uto..a mozda i u petak..tako se i ti sandy nadaj
 
Član
Taaky je napisao(la):
uvjek bilo..a ja sam se nado pa su mi i dosle..prva tura..sad cekamo drugu

i meni ako dodje prva narucujem drugu,ako tebi dodje druga poslikaj,da vidim sta si narucio,da ne narucim i ja isto ako mi ne treba;)
 
Član
ev i ja sam danas narucio nekakve.. nisam ni gledao koje su.. smao kliko, kontam probna tura pa ako mi se nesvide javim vam da se rastalimo :D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Znaci, samo ono ispunim, on mi kaze da sam se uspjesno registrovao i to je to:icon_question:

tako je,i onda narucujes,ako se ne registrujes kako treba,odnosno ako nisi nesto napisao kako treba,poslat ce ti mail,napisi tacnu mail adresu,tako je i meni bilo,nisu me mogli naci po onoj adresi koju sam stavio,i poslase mi mail da napisem tacnu,da bi isporuka bila moguca;)
 
Član
ja sam siguran da ce doc druga moja tura..jer su mi poslali mail ..da je narudzba isporucena..do bugojna treba tacno 2 sedmice i koji sat....to dodje avionom u sarajevo....pa zato sarajlijama brze dodje..
 
Taaky je napisao(la):
dolaze dolaze posiljke... nego Duke_Of_Harlem ..kako pred skolu :lol::lol:

zvala me stara,,kao zvali ovi iz brze poste i ja reko da mi donesu poslije drugog casa,ja izaso na odmor zapalio cigaru kad lik me zove i donese mi hahahaha doslo mi 45 komada :D 15 obicnih plavih,,15 smd jedne vrste i 15 smd druge vrste :D
 
Početnik
evo sad ponovo pokusao pa uspio narucit..pa sad ocekujemo posiljku :icon_smile:;););) dakle samo NAM ljudovi donesu mi potpisemo i to je to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top