Besplatne diode i jos nesto ..provjereno

Besplatne diode i jos nesto ..provjereno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja fkt ne mogu da vjerujem da neko daje nesto za djabe. to nema nigdje. pa sta oni imaju od toga?
 
Član
ni meni nije jasno da ima nesto dzaba:icon_question::icon_question:
al eto ako vi kazete da ste dobili.onda Ok
 
Član
sve je besplatno..evo sacu vam fino objasnit kako ova firma radi..ona proizvodi ove diode i ostala sranja na tone ...i sad npr vw napravi novi model recimo golf 7 ..i nezna kako ce slozit osvjetljenje..pa cu uzet recimo 5 plavih 10 crveni 6zuti i 15 bjeli..da sad on to nebi placo..naruci ovako dzabe..i ako mu se svidi naruci ce od njih jedno tonu ..i tako to radi..i zbog tog oni to salju..jeste sad shvatili

a evo vam dokaz da sam ja dobio ..vishay firma eto
http://img16.imageshack.us/i/05022010154.jpg/
 
Član
vishay sample service..

znači pošalju ti kao primjer i onda ako ti odgovaraju naručiš veću količinu i platiš..

edit Taaky je vec objasnio..
 
Član
jest tako to frcera..eto da mislite da nije bog zna sta..vidite da ipak ima nesto besplatno..zar sumnjate u moje sposobnosti:lol:
 
Član
eee druze de ti nama sve objasni korak po korak kako se registruje,kako se naruci itd..aj molim te
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
eee druze de ti nama sve objasni korak po korak kako se registruje,kako se naruci itd..aj molim te


samo skini ono sa rapida sto je momak u prvom postu postavio link i imas fino objasnjenje.;);)
 
Član
otovrite starnicu vishay.com..eh onda u donjem lijevom uglu imate your accaunt..pa na registrer..i onda popunite taj formular..obavezno ime firme..(ja stavio lifan garaza d.o.o.) zip code adresa grad broj moba..sve obavezno i ostatak..normalana..eh onda cete dobit na mail da prihvatite..to pa se ulogujete na stranicu.i onda na vishay product..LEDs su vam diode..i tu su vrste onda smd 3mm 5mm i jos koje..uzmete npr 5mm i onda ih gledate po boji ..npr ocete crvene.otovrite ih ..i na desnoj strani stranice..imate formular da popunite..popunite sve redom..za ime projekta ..nesto ozbiljno stavite..quantiti je kolicina nemojte preko 20 i a Estimated Annual Use ..stavite 3000 ..to je koliko ce se koristit..nebitno je ..eto ako gdje zapne ..pitajte..i da kad narucijte npr crvene diode..vratite se i narucite odma jos nesto..uglavnom kolicinski nemojte preko 20 i vise od 2 proizvoda..tako sam ja
 
Početnik
ma i to ako budu dovoljno pametni,pa ce skontat,da od tih vecih narudzbi nema nista...al hajd dobro je ovo nek djele,pa cemo vidjet dokle ce..ajd pozz

ee drug,evo ja kad ocu ukucat ime projekta izbaci mi ovo Project Name: Please entry ASCII Characters Only sta je too..daj pomagaj,da imi sta dzaba dobijemo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top