Besplatna dijagnostika za clanove

Besplatna dijagnostika za clanove

Član
RE: Besplatna dijegnostika za clanove

Svaka čast susjed na gesti...nisam znao da si se počeo baviti elektronikom;)
 
RE: Besplatna dijegnostika za clanove

dobar potez prijatelju,mislim kako kazu neki to i nenaplacuju,ali jbg i ti si tu hrkicu kupio i placas joj odrzavanje...
ja da sam blize dosao bi ti da mi izbrises gresku od airbag-a koji sam sam sebi napravio vadjenjem sjedista iz auta i uz to nekom budalastijom dam kontakt ...
ide +ača za ovo...
 
Član
RE: Besplatna dijegnostika za clanove

Ja sam isao prosle godine u Djem trans u Sarajevu, airbag lampica na Saxu mi blinkala. Prikljucio lik, kaze mu prekid veze i pogledao par stvari koje su inace, nije to, probao nesto uraditi sa nekim premostavanjem, ne prihvata ni to, greska nece da se pobrise, cackao je 20-ak minuta, kaze dodji drugi put kad budem imao vise vremena, da se malo zakopam u zice i vidim sta je. Pitam koliko sam duzan, kaze lik nista, nisam nista ni popravio. Ja se iznenadio :icon_biggrin:

A koliko sam cuo od drugih, oni su dosta povoljni, imaju Bosch diagnostiku, koja prihvata prakticno sve aute. Et ak kome zatreba...
 
Član
RE: Besplatna dijegnostika za clanove

nermin suljagic je napisao(la):
dobar potez prijatelju,mislim kako kazu neki to i nenaplacuju,ali jbg i ti si tu hrkicu kupio i placas joj odrzavanje...
ja da sam blize dosao bi ti da mi izbrises gresku od airbag-a koji sam sam sebi napravio vadjenjem sjedista iz auta i uz to nekom budalastijom dam kontakt ...
ide +ača za ovo...

ako budes u prolazu slobodno se javi ;)

VR6Boki je napisao(la):
Ja sam isao prosle godine u Djem trans u Sarajevu, airbag lampica na Saxu mi blinkala. Prikljucio lik, kaze mu prekid veze i pogledao par stvari koje su inace, nije to, probao nesto uraditi sa nekim premostavanjem, ne prihvata ni to, greska nece da se pobrise, cackao je 20-ak minuta, kaze dodji drugi put kad budem imao vise vremena, da se malo zakopam u zice i vidim sta je. Pitam koliko sam duzan, kaze lik nista, nisam nista ni popravio. Ja se iznenadio :icon_biggrin:

A koliko sam cuo od drugih, oni su dosta povoljni, imaju Bosch diagnostiku, koja prihvata prakticno sve aute. Et ak kome zatreba...

Bosh nije losa dijagnostika, ali VAG je VAG :) ( sve sto je univerzalno nije uvijek i najbolje) a imas tolerance data program, ako se malo razumis mozes naci kvar... ni workshop nije los, ali jako korisna informacija!!!! :icon_smile:
 
RE: Besplatna dijegnostika za clanove

AnDel je napisao(la):
eto ako igdje na podrucuju srebrenika i okoline ima besplatno javite, rado bi otisao :)

Koje auto? VW u NIPEX-u je besplatno, il odi kod MUMINOVICA ako hoces da ti sta pokvari :))))))))))))))))))))
 
Član
RE: Besplatna dijegnostika za clanove

Mrva je napisao(la):
Zar to vise iko naplacuje :icon_question:


U svakom slucaju lijep potez.. ali toga ima na svakom cosku danas ;)

Naravno da naplaćuju...neki koji se ovde kite nekim epitetima,ali da ih ne prozivamo...na čast im:icon_eek:
 
Član
RE: Besplatna dijegnostika za clanove

Takodjer i osnovna dijagnostika citanje i brisanje gresaka za europska i japanska (Benzinci od 2000+ i Dizelasi od 2003+) :)
U ponudi i korekcija kilometraze uskoro... (VAG grupa)
 
Član
Može li neko da uradi dijagnostiku na vozilu Passat 2000 godina,ili da mi zna tacno reci koji kabal moze uraditi tu operaciju posto navodno dzek je isti ali nije isti raspored pinova kao za evropska vozila???:icon_question:
 
Član
Uradit cu ti ja samo bi me morao sacekati par dana jer mi je laptop u hausu :icon_mad::D
 
Član
Mrva je napisao(la):
Uradit cu ti ja samo bi me morao sacekati par dana jer mi je laptop u hausu :icon_mad::D

Nije žurba druže eto kad budeš imao vremena samo javneš,da te ja ne zivkam i ne ispadam dosadan;):icon_smile:
 
Top