Besplatna dijagnostika za clanove

Besplatna dijagnostika za clanove

Član
RE: Besplatna dijegnostika za clanove

svaka cast bez rijeci meni naplatio 25km i nije mi nasao gresku kaze ti si htjeo da ti ja uradim dijagnostiku,iako sam ja rekao da mi otkloni kvar ali nema veze platim i odem kod drugog i reknem da sam radio dijagnostiku i on kaze meni ti samo kazi koji je kvar nemoj da brines i ja kazem i on uradio dijagnostiku i nasao koji je kvar kao sto je mogao i onaj samo sto nije znao vjerovatno i onda mi ovaj naplati 30km jer mu bilo krivo sto nisam odma kod njega dosao jbg tako me izaslo 55km
 
Član
RE: Besplatna dijegnostika za clanove

Mrva je napisao(la):
muha je napisao(la):
kako rece Mrva zar ima neko ko naplacuje to danas..
to se podrazumijeva da je besplatno ako se neko udostoji da ti dodje u radnju..
cak i neka osnovna kodiranja se podrazumijevaju da su besplatna :)
Pa da.. Ja NIKAD nisam naplatio tako nesto, bez obzira jel mi covjek pokucao na vrata radi dijag. samo ili radi neceg vise.. Bar su to alati koji su svima danas pristupacni. Pa imam danas setove alata koji kostaju mnogo vise nego ovaj interfejs (citaj. kina interfejs) pa se opet i drugom da na koristenje.

Elmir
za fiata je mislim cak i jeftinija tako da mislim da si dobio po usima (bez ljutnje) ;)

evo ima nas dvojica...;););)
 
Član
RE: Besplatna dijegnostika za clanove

kaseljxxx je napisao(la):
btw nije kina dijagnostika vec Kanada :)
E to je super.. koliko te dosla para ako nije frka, pa mi javi na pp
Kao i nacin dostave ;)
 
Član
RE: Besplatna dijegnostika za clanove

uzeo sam je u zagrebu 500kuna, imao sam i broj pa ako nadje javim ti, kinesku sam poklonio jer nije valjala uvijek neki problemi, nece da brise greske, pa javi da kabel nevalja ma za popizdit :)
 
Član
RE: Besplatna dijegnostika za clanove

kaseljxxx je napisao(la):
uzeo sam je u zagrebu 500kuna, imao sam i broj pa ako nadje javim ti, kinesku sam poklonio jer nije valjala uvijek neki problemi, nece da brise greske, pa javi da kabel nevalja ma za popizdit :)
500kuna nova :icon_eek: :icon_eek:
kod mene je kinez al radi ko sat.. nikad me nije izdao
samo sto je kod mene vag com 704.1 i ima dosta stvari koje nemoze uraditi al boze moj.. odradio je svoje
sad cu gledat kad budem mogao da uzmem vcds 908 il 10.6
 
Član
RE: Besplatna dijegnostika za clanove

u mene je 10.6, ma 99% je kineza ili kopija ipak nije jeftin Ross-Tech, ja sam prezadovoljan i bolji je od 908 s ovim laptop mozes koristit za internet ima vecu bazu gresaka itd. itd. vjerovatno si ovo sve vec znao, ali eto da napomenem :) inace kabel je LD electronics
 
Član
RE: Besplatna dijegnostika za clanove

Znam.. haj drago mi je da si jeftino prosao ako nista :)
 
Član
RE: Besplatna dijegnostika za clanove

svaka cast ;)

recimo za skodu u ovlastenom je 30km mislim dijagnostika... tak da...
 
Član
RE: Besplatna dijegnostika za clanove

upravo to, recimo za ovu moju skodu, ide ona starija skroz, ne moze se kopcat na novije, u skodinom je 35km sa pdv-om... sreca pa je ovaj moj majstor nabavi, inace ze je tanka sto se tice toga...

uzimaju pare, jer dosta majstora barem ovdje nema odgovarajucu dijagnostiku, pa ljudi odu gdje ima da se resetuje koja greskica i sl, a naravno lupe po usima... skopca, klikne, i naplati kao da je dva sata kopao oko auta...
 
Član
RE: Besplatna dijegnostika za clanove

kaseljxxx je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
svaka cast ;)

recimo za skodu u ovlastenom je 30km mislim dijagnostika... tak da...
Kod nas i po 50KM tj. brisanje greske airbaga... :icon_cry:

pa jbt, preksinoc 3 sata rada na Merc E klasa 290, vani na -2 + posle toga dijagnostika = 50KM

svaka cast za ovaj potez kaseljxxx ;)
 
Član
RE: Besplatna dijegnostika za clanove

Bekir_SA je napisao(la):
kaseljxxx je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
svaka cast ;)

recimo za skodu u ovlastenom je 30km mislim dijagnostika... tak da...
Kod nas i po 50KM tj. brisanje greske airbaga... :icon_cry:

pa jbt, preksinoc 3 sata rada na Merc E klasa 290, vani na -2 + posle toga dijagnostika = 50KM

svaka cast za ovaj potez kaseljxxx ;)

eto Bekire ako slucajno u Livnu budes ( ne daj Boze problema) znas gdje se mozes javiti. Samo steta sto je slab odaziv ostalih clanova BHtuninga :icon_sad:
 
Top