BBI se raspada

BBI se raspada

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Obrušio se stakleni krov u BBI centru, dvoje lakše povrijeđeno
Povrijeđeni Azir i Hasnija Zoranić • Neposredno prije pada staklenog krova čulo se krckanje...
11.08.2009. 14:45

U BBI centru se danas iza 13 sati obrušio veliki komad staklenog krova u galerijskom prostoru, gdje se nalazi Café Del O’mar, a od komadića stakla koji su se raspršili po prostoru povrijeđene su dvije osobe.

Prema tvrdnjama uposlenika u BBI centru, obrušeno staklo nije direktno palo na posjetitelje. Neposredno prije pada staklenog krova čulo se krckanje, te se nekoliko ljudi na vrijeme uspjelo skloniti.

Kako je BBI centar informiran iz Centra urgentne medicine (CUM), osobe koje su povrijeđene dovedene su u CUM i nakon izvršenog ljekarskog pregleda otpuštene kući.

Radi se o Aziru (1968) i Hasniji (1969) Zoranić, koji su zadobili lake tjelesne povrede - kontuzija i posjekotina na glavi, potvrdila je Feni glasnogovornica KCUS-a Biljana Jandrić.

Uprava BBI Centra saopćila je da žali zbog nesreće do koje je došlo zbog kiše i jakog vjetra, te ovom prilikom upućuje izvinjenje svim posjetiteljima zbog neugodnosti koju su doživjeli.

eto nasih gradzevina malo vjetra puhne i ono oce da se rusi ...sramota
 
Član
Ma ići će raja,u Ježu bačena bomba a on opet radi ko sat,kod Biče pucnjava i biće opet isto,ali ovakve stvari se nebi smjele dešavati
 
BHT Ovisnik
svasta,eto ga ko titanica kad se saspe onaj krov:D
samo premjestite temu u off ili negdje:D
 
evo baš ovu temu čitam, i baš se sjetih jedne stvari, ovako je isto sa semaforima, malo puhne vjetra i kiše naleti....odma ništa neradi....jbg pored naših semafora da stane malo djete da se popiša ono bi prestalo radit.....ccccc :icon_mad:
 
Član
Kada se tek BBI otvorio cuo sam razgovor dvojce arhitekata i ovo je bilo samo za ocekivati. Mozda je bila slutnja al... Zao mi ljudi koji su povrjedjeni...
 
Član
Bio sam svjedok kad su u jednu noc oko 22h mijenjali staklo iznad KONZUMA u BBI tj. iznad pokretnih stepenica, znaci to nije prvo koje je puko :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top