BBI se raspada

BBI se raspada

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
kako im je ovo losa reputacija
nece im niko vise ici tamo

tek sad će raja da navali nije cool ko neide tamo :D
ovde jednom bacili bombu pred kafić jedan pogino i bilo dosta povrjeđeni
nije prošlo malo svi ko ludi idu u taj kafić...
 
Super Moderator
Trozic je napisao(la):
IGY je napisao(la):
kako im je ovo losa reputacija
nece im niko vise ici tamo

tek sad će raja da navali nije cool ko neide tamo :D
ovde jednom bacili bombu pred kafić jedan pogino i bilo dosta povrjeđeni
nije prošlo malo svi ko ludi idu u taj kafić...

cuo sam to da nije u onaj camel bacena bomba a vamo u drugom potpuno kaficu frajer pogino ???

a ovo za BBI ja procito naslov teme reko raspada se ono firma ta il sta vec kad ono staklo :lol:
 
Član
Svasta ma nema svasta danas i rade sve neke izmisljotine ma treba tuziti tu firmu koja je radila tak djavo ha ja
 
Član
Sretnem kolegu neki dan i pitam ga gdje ce kaze odoh do Meke reko sta ti je jesi lud, kaze pa to ti je BBI svi idu u krug a niko nista ne kupuje:lol::lol::lol::lol:
 
Član
BBI je "na silu" otvoren, jos radovi nisu bili svi zavrseni a oni su ga otvorili :icon_eek: kroz lift umalo nisam proletio jer sam postavljao neke reklame na zadnjem spratu i otvorise se vrata a nigdje kabine:icon_eek::icon_eek: :D:D
 
Član
Nije BBI jedini sa kojeg padaju stakla, prije 30-ak dana stako je palo sa njemacke ambasade na skenderiji (kod ulaza u parking gdje je nekada "pauk" ostavljao auta) oko 23:00h i to direktno na ulicu kuda auta prolaze, niko ne zna kako i zasto
 
Član
Buhahahahhahaha :lol::lol::lol:, projektant sere po papiru, a izvodjac nemam pojma kako se to radi :lol:
 
Legend
znao sam da ce se ovo desit !
citav projekat je od pocetka bio fush, samo da se sto prije zavrsi do 1.aprila, i eto ga.. projekat je kasnio, trebao je biti zavrsen tek nekad u junu, no da bude sve sto prije sto prije, i eto ga..

nije samo krov, ako ste primjetili, uvijek jedan od liftova ne radi, drugi su izvan funkcije, cekas na njega po pola sata.. onda stepenice (pokretne) takodje, nikad nisam usao da su sve radile, uvijek nesto zeza, klimatizacija je ocajna, uvijek je vruce (pogotovo u garazama) UZAS..

da ne pricam radnje i sve sto je unutra, skupo itd itd.. gledam ljudi hodaju samo, niko nista ne kupuje, ono ce sve propast za godinu dana ako se nesto drasticno ne promjeni..
 
Početnik
ma hajde sitnica koja se svakome moze desiti... nista strasno, mada mi je zao povrijedjenih, samo sreca sto nisat vece nije bilo... to sto nabrajate neradi ovo neradi ono, kako se meni nikad nije desilo a svaki dan tamo idem (poslovjno ili privatno kako kad)? al znaci bukvalno svaki dan.
 
Član
:lol::lol::lol:
kad ugrade ono uzbunu ko u hitlerovoj vojsci,kad krenu da otpadaju dijelovi:lol:
kontaju ljudi rat:lol:
 
Super Moderator
guster je napisao(la):
BBI je "na silu" otvoren, jos radovi nisu bili svi zavrseni a oni su ga otvorili :icon_eek: kroz lift umalo nisam proletio jer sam postavljao neke reklame na zadnjem spratu i otvorise se vrata a nigdje kabine:icon_eek::icon_eek: :D:D

e ovo je dobro :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top