BBI Auto Show

BBI Auto Show

datum se blizi a nema novosti , jos samo 10tak dana mislim da bi vec bilo nesto ispred BBI ako najavljuju veliki dogadzaj
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
datum se blizi a nema novosti , jos samo 10tak dana mislim da bi vec bilo nesto ispred BBI ako najavljuju veliki dogadzaj

Kolega izgleda da od ovoga nema nista :icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
Zao mi je sto cu neke razocarati, ali ce zaista ovo biti sve kako je i najavljeno. I ne, ne treba nista biti ispred BBI dok ne dodje dan za to ali mediji vec najavljuju....Uglavnom, u ponedjeljak detaljno oko programa i nacina prijave.POzz
 
Član
Drago mi je da ce se ovo odrzati. Sarajevu je trebalo nesta ovako. I naravno vidimo se dole :cool: :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
Takmicenje u Stylingu ce biti odrzano u nedjelju, od 12:00 h. Nece biti klasicno takmicenje, vec nesto drugacije. Naime, s obzirom da je ovaj show poklon gradu Sarajevu i gradjanima, pobjednika ce i birati gradjani tj. posjetioci sajma. Uz style ce biti zaduzene osobe koje ce imati glasacke listice koje ce ispunjavati posjetioci koji to naravno budu htjeli. Klasa nema, vec se proglasavaju po broju glasova 3 automobila (1., 2. i 3. mjesto). Kotazacije nema, a pravo usceca imaju oni koji se blagovremeno prijave na mail california.racing@gmail.com. Prijava treba da sadrzi:

1. Ime i prezime
2. Marku automobila
3. Registarske oznake
4. Fotografiju automobila
5. Kontakt telefon

Navedeni podaci nam zahtjeva i BBI centar je ce samo automobili cije se registarske oznake nadju na listi moci pristupiti takmicenju. Prijaviti se treba najkasnije do subote (15:00 sati) a organizator ce telefonski obavjestiti takmicare koji budu pozvani da pristupe.

Jos jednom cu napomenuti da nemamo uslove da primimo sve takmicare koji bi to zeljeli jer smo i do sad dobili desetine mailova sa molbom za ucesce a vecina njih ne ispunjava uslove tj. nisu uopce preradjeni za Style. Stoga nam je i pptrebna u prijavi fotografija automobila. Ovo nije diskriminacija vec najbolji nacin da se izbjegne guzva na platou.

Sto se tice dB-a, s obzirom da se automobili ne mogu pomjerati morat cemo improvizirati, vjerovatno ce nesto revijalno biti, ali o tome vise sutra.

Ako imate dodatnih pitanja, tu smo.
 
Član
U 12 se treba doci, tada ce biti dignuta rampa iza BBI za ulazak automobila na plato...
 
ok vidimo se onda u nedelju , do kad ce se samo znati ko je primljen , ja sam poslao mail maloprije pa et volio bi da znam odgovor
 
Top