Battle On The Car´z! završen 2. krug! GLASANJE

Battle On The Car´z! završen 2. krug! GLASANJE

Član
RE: Battle On The Car´z

i to sto kazes...ovo sto smo odradili ..je sasvim dobro..nekad kasnije mozda bude sta vece...
 
BHT Ovisnik
RE: Battle On The Car´z

pa ja,eno tamo na VT ima po tjedan dana,pa kome je volja i misli da moze mnogo bolje nek izvoli,ja sam zadovoljan s ovim:cool:
 
Član
RE: Battle On The Car´z

ja ću postavit večeras nekad, jer sam se zabavio sa detaljima:icon_smile::icon_smile::cool:
 
Početnik
RE: Battle On The Car´z

ee ljudovi nemojte me pogresno shvatit,ja sam se malo zaj*avao,nista ozbiljno,pa nisam ni ja nista bolji od vas...;)...eto ja cu postavit,svoj FUSERAJ..:D
 
Početnik
RE: Battle On The Car´z

eto i ja sam postavio svoj fuseraj:D...i jbg covjek prodavao samo 3 flege,pa sam tako jednu drugaciju stavio :lol::lol:
 
Početnik
RE: Battle On The Car´z

ma meni je bas ovako mocno...sa razlicitim felama,a hajd nije neko auto pa da ima iste fele...:D
 
Član
RE: Battle On The Car´z

ma ja ..svakako je krsh.. :lol::lol: ...nego ko ce sljedeci stavit bazu ..trebamo nekako napravit nesto..da ko pobjedi u encemu da stavi sljedecu bazu..al da svi imaju mogucnost..da dodju do toga
 
Član
RE: Battle On The Car´z

postat cu i ja jedan brzinski veceras ili sutra ...ubijam dosadu dok cekam drugu rundu takmicenja :D
 
Član
RE: Battle On The Car´z

tarik_91 je napisao(la):
postat cu i ja jedan brzinski veceras ili sutra ...ubijam dosadu dok cekam drugu rundu takmicenja :D

tebe sam čeko:D:D:D živo me interesuje tvoj rad.... znam da će bit prej*en, al:D:cool::cool::cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Battle On The Car´z

evo ga u mene zimski setup,malo je prljav od puta:D

2u43k36.jpg
 
Član
RE: Battle On The Car´z

spameru ..moRe se to jos vise zaprljat..:lol::lol: ..nego kako cemo odredjivat ..ko ce postavit sljedeceu bazu
 
Top