Battle On The Car´z! završen 2. krug! GLASANJE

Battle On The Car´z! završen 2. krug! GLASANJE

BHT Ovisnik
RE: Battle On The Car´z

haj moze tako,evo kako svijetla radis
15xwqrb.jpg


tu gdje strelica,neznam jel imas to,u mene je cs4 portable,stavljao je netko na forum,ibiza kako li vec
 
Član
RE: Battle On The Car´z

hvala cole...evo zavrsio sam i ja svog mondea...evo ja cu napravit temu novu ..i tu cemo stavljat auta...
 
Član
RE: Battle On The Car´z

preduhtri me ..:lol::lol: ..nema veze...eno ja sam stavio svoje..i preimenuj temu umjesto radovi stavi chop...mocnije je ..a zlaja kad dodje..nek ovo preimenuje u komentare..da se zna...i kako cemo za dalje ko ce stavit sljedecu bazu
 
BHT Ovisnik
RE: Battle On The Car´z

ok

@mario22 i alminc postavite svoje radove na ovaj link ponovo

http://www.bhtuning.com/battle-on-the-carz-chop-t-38604.html
 
Član
RE: Battle On The Car´z

mario ..pravo ti je mocan mondeo..al si zezno zadnji tocak..pogledaj ga..ko da je na saht naletio :lol::lol:..a almine..fino si odradio..samo vjezbaj
 
Član
RE: Battle On The Car´z

Hvala taky...ma vjezbam uvijek cim sam na comp...samo ono ja volimm solidno da napucavam nevolim ness extremnoooo...:cool::cool:
 
Član
RE: Battle On The Car´z

pa tako je najbolje..ono extreme se meni ne svijda..ja idem na sto vise realno..mozda jedino da nisi zelena svjetla..al svak ima svoj stil...samo nastavi vjezbat...i ne gledaj kolko vremenski radis..nego radi kako treba
 
Početnik
RE: Battle On The Car´z

sta ste pozurili,pa SFUSERILI,,i ocemol ispravit da sutra bude zadnji rok...evo i ja sam zavrsio makinu,pa cekam da vidim do kad cemo imat vremena predavat,jer mozda se jos nesto sjetim...
 
Top