Battle ground IV komentari

Battle ground IV komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
ok u buducnosti ce se i to stavljati onda ;)
mada je metoda koju ja koristim,uzmem obje slike i original i rad iste rezolucije,pokrenem sa IrfanView,a moze i bilo koji drugi preglednik slika,i mjenjam sa jedne na drugu da vidim kako,gdje,sta...
 
ma da ne skidam slike bezveze pa ih brisem kasnije... ma zezancija oko nicega.... ako ti nije tesko
ja otvorim u drugom tabu org sliku isto stavim na istu rezoluciju al eto onako bi bilo lakse (koliko vidim ima ljudi koji hvale sliku a nisu ni pogledali orginal, ko onaj juce sto hvali kako je dobro uradjena orginalna boja pozadine :) )
 

Ryu

Član
eto postavljeni su zadatci za 1/2 finale,ako ko ima sta da se buni zbog slike,nek saceka finale ;) onda ce bar imat razlog da se buni ;)
 

Ryu

Član
to je Anais izabro ;) ja sam samo predlozio da treba kakva zahrdjala krntija u finalu ;)
 
Član
ma auto je extra nije moglo biti bolje jednva cekam radove sigurno ce biti interesantno,a poznavajuci Remblender-a siguno ce on to pretvoriti u neka zapregu koja vuce ves masinu(perilicu) i mali psom kako trci za njima hehe
 
Član
daj skrati malo to vrijeme upravu si treba vidjeti jeli zavrsio i Tarik pa neka se postave radovi viseeeeeee
 

Ryu

Član
dao sam vise vremena zato sto je zadatak tezak...da nebi bilo "nisam stigo,nije bilo vremena..."
cim Tarik zavrsi postavicu...
 
Član
tarik ima problema sa copom i netom, al bit ce nesto valjda gotovo....ja htio pitat da se produzi rok :icon_redface: necu da radim nesto bezze :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top