Battle ground IV komentari

Battle ground IV komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
nije tvoj protivnik nista poslo,a ni javio da ce kasnit...ako ne posalje nista za 20 minuta ti si pobjedio

sutra ce vjerovatno bit postavljeni poll na svim parovima
da to odjednom odradim i dam 2 dana za glasanje
jer su neki javili da nece stici
a "ovi" (samo 1 covjek za sad) koji nisu nista javili,njima nema produzenja roka...vec nek cekaju last chance za 1/4 finale !
 

Ryu

Član
nece Nary biti gotov ! zamolio je da ako moze da se produzi malo,pa cu zato sutra postavljati radove i poll...
a cekam i freeka pa i to je jos jedan razlog
da ne bude 2 para postavljena sad,pa jedan sutra u 12 pa onda opet nekad...bolje sve odjednom
 
Član
ja mislim da ne treba produzivat rok..

fino ima odredjen period kad se radi i ako za ta 4 dana ne mozes napravit nest onda se fkt ne treba ni takmicit..

2 sata u 4 dana ko ne moze odvojit :/
 
Član
jbg. jarane neko je mozda imao problema sa racunarom a mozda i privatnih problema........
ako hoces ja cu predat ovaj krug i idi ti dalje ja cu cekati last chanse.....
 
Član
Nary je napisao(la):
jbg. jarane neko je mozda imao problema sa racunarom a mozda i privatnih problema........
ako hoces ja cu predat ovaj krug i idi ti dalje ja cu cekati last chanse.....

ma jebo takmicenje..sve uredu ba..samo mrsko mi da cekam :D
 
Stvarno ubi ovo cekanje...... al' sta ces..... tako je i najbolje.... svi radovi zajedno......

Ja bi stavio max 12 sati produzenje roka....... (ako je nekome stalo da ucestvuje taj ce i zaglibiti dokasno da uradi sta i preda na vrijeme + produzenje)
 

Ryu

Član
nema polla !

izgleda su admini foruma skinuli tu opciju
mozda ce ovako biti postenije,napises komentar u postu za koga glasas,pa se zna ko je kome dao !
 

Ryu

Član
eto zavrsi se prvi krug,idemo dalje ;)
nadam se da ce svi predat radove za last chance i da ce svi biti dobri ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top