Batlle Ground Finale

Batlle Ground Finale

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
11:7

aj jarane upleti ruke tamo ba, de nek nko glasa za tebe da idemo na produzetke, novo auto heheh :p
 
Član
Hehehhe ma necemo toga ba kolega :) neka ide svojim tokom,mozda i bude sta znas!

.nOKe (10) - (7) Outrage

dalje...!
 
Član
22:11 pola sata gledam radove i ne mogu da odlucim..al evo glas za .nOketa..odlucio je onaj prvi dojam..

zaci ovim glasom( 11 - 7 ) proglasavam pobjednika a to je .nOKe

CESTITAM ;) VIDIMO SE NA BATTLE GROUND II takmicenju

.nOKe + 1 reputation
 
Član
Jest da smo dogovorili do 23.59h da je glasanje,ali nema veze,samo za sljedeci battle ako se nesto kaze da ce tako bit nema prekidanja i mjenjanja u pola takmicenja! Ja priznajem pobjednika,nebi ga mogao stici s glasovima,ali treba da bude sve korektno,mislim da se svi slazu! Cestitam noke na pobjedi,sasvim zasluzeno :)
 
Član
Outrage je napisao(la):
Jest da smo dogovorili do 23.59h da je glasanje,ali nema veze,samo za sljedeci battle ako se nesto kaze da ce tako bit nema prekidanja i mjenjanja u pola takmicenja! Ja priznajem pobjednika,nebi ga mogao stici s glasovima,ali treba da bude sve korektno,mislim da se svi slazu! Cestitam noke na pobjedi,sasvim zasluzeno :)

hmm..mislim da nismo tako odredili kad je pocelo takmicenje al et..u buduce glasovanje traje od trenutka kada postave oba takmicara radove do sljedeceg dana do 23:59..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top