Batlle Ground Finale

Batlle Ground Finale

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
.noke, sve je ok, ali ovi farovi bodu u oci. isto ide i za pragove koji vise izgledaju kao da su dosli iz sudara.. kad si vec ukidao zadnja vrata trebao si i bocne prozore preraditi kako treba. sjena je gore-dole.. nije bas neka. pozadina se istjece kao pozitivna stvar a ime auta je fenomenalno.

Out, pozadina je onako pomalo bezveze.. vidim da si travu radio brushem. iako mi se izbor felgi vishe svidja kod .noketa, tvoje autu dobro leze jer ti cijelo auto dijeluje kao da je u mat boji. ljepse si i prednji kraj odradio ukidajuci bespotrebne elemente i modifikovajuci postojece. ime ti i nije neko dostignuce, ali eto nije ni loshe.

poredjenje:
.noketova slika ima vise kontrasta i pozadina je idealno odabrana, ali su sjene auta poprilicno loshe. Out ima poprilicno dosadnu i manje okntrastovanu pozadinu, ali je postignuti mat effect veoma upecatljiv. .noketovi farovi sa BMW 6 se bas i ne uklapaju u cijelinu dok je Out to sve nekako fino preoblikovao i uklopio. ali niposto nije plus sto si samo odsjekao dodatni bocni prozor..

odluka je bila teska, ali ipak mi je na kraju glas pokupio .noketov rad. ti si moj pobjednik. jos da vidimo sta ostali misle...
 

Eko

Član
noketov mi rad izgleda nekako profesionalniji ... bez uvrede outrage.. i u tebe je dobro auto , ali ga pozadina jebe totalno.

tako da moj glas ide za noketa

LP
 
Član
Slazem se noke ima puno bolju pozadinu,a meni rucni rad pozadina i nije bas jaca strana :) bolje da nisam dirao hehehe

Ne lupetaj,kakve simpatije!

Al kako je tako je :) noke na dobrom putu da pobjedi ovaj beatle :)
 
Out:
bilo kako bilo, ukini ovu drugu sliku jer se ona ne gleda. to sto nju nisi stavio ti ne daje pravo da je naknadno ubacujes i kupis simpatije.
 
Moram da priznam da je kod Outrage-a pozadina stvarno bezze, ali opet mi se vise svidja sto je kakvu, takvu pozadinu napravio, ali ju je sam napravio sam, a ne kopiro i zbog toga respect.
Oba rada mi se jako svidjaju, ali mi se Outrage-ov posebno svidio, prvenstveno jer je po mom ukusu i najvaznije, jer je orginalan, tj. nije nista kopiro sa drugih vozila i zbog toga respect.
Znaci, moj glas ide Outrage!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top