Banovi

Banovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ne kazem ja Daki nek se pobrise sve i sigurno cemo i mi imat tih problema i rjesavat ih na nacine na koje moramo rjesavat al ja ovde samo skrecem paznju na bez razloga banovanog korisnika i nista vise...a da sam vam ovo privatno sve poslao nebi ni pogledali moju zalbu...kazem samo skinite curi ban i brisite ovu temu skroz...
 
Legend
Nodi nema potrebe da se tema brise, pa nije ovo ovdje nikakva diktatura. A ovaj dio pod foruma je i napravljen da bi se rjesavale slicne stvari. Ali smetaju mi komentari pojedinaca koji si juce tu dosli i uyimaju sebi za pravo da komentarisu neciji rad na ovom forumu, ili necije komentarisanje. Zamisli da se neko tebi iz nekog razloga nagovori, a ostavio si vremena i komentara na ovom forumu znas i sam koliko. ..

To nije ok, stoga su svi suvisni komentari odmah pobrisani, a ban ce biti rijesen.

Molim da se komentarisanje na ovoj temi nastavi i drzi striktno navedene tematike, i da se ne skrece od iste. ;););)
 
Član
daki je napisao(la):
Nodi nema potrebe da se tema brise, pa nije ovo ovdje nikakva diktatura. A ovaj dio pod foruma je i napravljen da bi se rjesavale slicne stvari. Ali smetaju mi komentari pojedinaca koji si juce tu dosli i uyimaju sebi za pravo da komentarisu neciji rad na ovom forumu, ili necije komentarisanje. Zamisli da se neko tebi iz nekog razloga nagovori, a ostavio si vremena i komentara na ovom forumu znas i sam koliko. ..

To nije ok, stoga su svi suvisni komentari odmah pobrisani, a ban ce biti rijesen.

Molim da se komentarisanje na ovoj temi nastavi i drzi striktno navedene tematike, i da se ne skrece od iste. ;););)

Ne mogu kontrolisat komentare ljudi a s tobom se slazem u potpunosti...tematika je banovan korisnik radi pm-a i nista vise...ranije sam naveo da nagadjam jer ne znam...dal se citaju il prate pm-ovi A DEYO JE LIJEPO OBJASNIO DA IMA TRACKER koji filteruje linkove i u redu...moramo vam vjerovat..

Jos jednom ponavljam nisam htio da ovo ispadne neki oblik sabotaze nego jednostavno mi je uzasno krivo sto je cura banovana...

Ako joj skinete ban i izvinete joj se jer je to stvarno iz zasluzila kao clan ovog foruma ja cu vam se javno zahvaliti svima jer se osjecam odgovornim za njen ban a i ako je neko izvinjenje potrebno vama radi ove teme nije nikakav problem...
 
Član
Deyo je napisao(la):
Pa očigledno si na to mislio sa naslovom teme, napiši i na svoj forum ovo što Kaca hoće, i na svaki drugi koji postoji.
Preko 200 000 i vi mislite da mi to čitamo...ccc.

Deyo shvati kako hoces ali privatna poruka je privatna kao sto joj i ime kaze
Ja na njoj mogu napisati sta ja hocu jer je privatna
Da reklamiram drugi forum, da dam neki link sa Marketa (koji je na ovom forumu zabranjen) itd.
Na clanu koji prima poruku je da li ce je on procitati ili prijaviti za sta postoji opcija

Ne govorim o 200 000 govorim o toj jednoj koja je procitana i na koju je uslijedio ban

Nazalost moram da se nadovezem i na Market. Uredu je da forsirate pik i da ga reklamirate ali da cenzurisete neku stranicu zato sto oni nece saradnju i nece da plate e to je van pameti

Naravno da ce biti zalbi kad se uvode neke bezvezne restrikcije i ogranicenja
 
Član
Deyo je napisao(la):
"Reklamiranje drugih web stranica po forumu, izuzev ako se ne radi o stranicama vezanim za automobile i tuning ili ukoliko je link u potpisu korisnika, je zabranjeno.
Takvi postovi ce biti brisani, korisnici upozoravani, ukoliko se to ponovi, bit će nakratko banovani sa foruma."

Ovo nije bio prvi slučaj i zato je ta stranica na crnoj listi, ukoliko nekome nešto nije jasno može mi poslati PM.

Za potpis nisam znao evo brisem ga odma a tu pise po forumu a ne na PM-ovima a i nije reklama nego prijateljska poruka...no, nema veze..da neduljimo dalje, nema potrebe...OPOMENA mi je stigla od Ede na PM i tako i treba da bude...tako je trebalo i da bude sa Rcat...

Nadam se da cete uvaziti moju zalbu sto se tice skidanja bana njoj jer to je sve sto sam htio recu..toliko od mene..

Pozdrav.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top