Banovi

Banovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sta reci...Dali ste u 7 dana dvoma starim clanovima TRAJNI ban jer su samo jednom svom prijatelju/ci poslali PM sa linkom naseg Tuning foruma kojeg ovom prilikom necu ni imenovati jer vidim da pucate banove ko kruskice i nesto vam tu ocigledno nije u redu...Default i Rcat nisu ni znali da imate nesto protiv toga a da jesu sigurno nebi poslali taj PM jer postoje i mailovi i msn-ovi a druga stvar, jel zna ova raja da imate mogucnost i da je koristite, kada je rijec o pracenju i citanju Privatnih Poruka? Ja licno otkako sam to saznao ne saljem vise PM-ove iz tog razloga...to je isto ko da mi je neko uzeo telefon u ruke i cita SMS-ove..mislim nidje veze...

Na kraju da dodam da vam je ovo ogromno nekorektan odnos prema starim clanovima i ljudima koji su Tuning javnosti sirom Europe daleko poznatiji nego svi vi zajedno u svojim gradovima kao obicni ljudi...a isti taj clan vam je ovde postavio stotine tema u raznoraznim podforumima...ovde prvenstveno mislim na Rcat...

Nisam ovo htio nista napisati nakon Default-a al evo vec i Rcat pa to vam je stvarno bezveze...

I ovo ce sigurno da bude expeditivno izbrisano a ja jos efikasnije banovan, TRAJNO takodjer, al dobro bar sam rekao ono sto me je kopkalo...
 
Član
RE: Banovi radi PM-ova!!!

ILI cita ili ima neki tracker odredjenih linkova koji se salju putem pm-ova pa onda uz pomoc neke notifikacije to procitaju, vide i banuju....mislim ne znam, nagadjam ali je cinjenica da je dvoje ljudi dobilo trajni ban sa foruma radi slanja linka preko pm-a i to samo jednoj osobi i nisu znali da je to zabranjeno uopste...upozorenje bi bilo sasvim okej i nakon njega sigurno se to nebi desilo a automatski trajni ban je vec malo previse...
 
RE: Banovi radi PM-ova!!!

srdjo je napisao(la):
nisam znao da se za to dobija ban...a jos manje da nam neko cita privatne poruke:icon_confused:

sto se mene tice od sad samo MSN mogu vidjeti od mojih licnih stvari:icon_mad:

potpis, a ovo za citanje privatnih poruka:icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
RE: Banovi radi PM-ova!!!

Ako su ovi navodi tacni, ovo je veoma lose za ovu zajednicu...

Vodeci administrator bi trebao da sagleda navedeno i da skine ban navedenim clanovima, a ukine status moderatora onome ko je to uradio.

Ili ako vam to ne odgovara banujte i mene, pa cemo mi banovani formirati novu zajednicu.

Zalosno sto sam ovo procitao, zato i ovakva reakcija, poznajem oba clana i znam da su bili jedni od aktivnih clanova...
 

LSD

Član
RE: Banovi radi PM-ova!!!

ccc..nisam znao za PM-ove.....sranje u bojama je onda cijela stvar.....
alooo ba ljudi...pa preko PM-a "na normalnim forumima"mogu da pisem sto mi je volja..da ebem narodu kevu..a ovde ban????
nisam toliko dugo na forumu da se mogu neto qurciti ali ako je RCAt dobila ban zbog PM...
onda nek ide sve u PM na kvadrat:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: Banovi radi PM-ova!!!

Ja ću samo reći:

1. Administratori i moderatori kontrolišu forum. Na njihove odluke se možete žaliti isključivo putem PM ili e-maila i nikako drugačije.
Administratori imaju punu slobodu da edituju, brišu ili prebacuju poruke prema pravilima foruma i prema svojoj odluci.
Na odluke i postupke administratora se ne smijete žaliti putem foruma. O odlukama administratora se ne raspravlja na forumu. Žalite se na nevedene e-mailove.


Sigurno je da postoji razlog za ban, o čemu više može saznati banovani korisnik ukoliko se prigodnim putem obrati adminu.Ovim advokatskim putem se ne postiže ništa..
 
Član
RE: Banovi radi PM-ova!!!

Kao prvo, default je poslao link olensoneru i nikom vise i nakon toga je dobio ban..tada nas forum nije jos bio ni u funkciji a kada smo ga pustili u funkciju nisam vise ni htio da stavljam nas forum u vase linkove jer ste jednog od osnivaca naseg foruma banovali radi jedne poruke...samim tim sto nisam htio da stavljam link daje vam do znanja da preko ovog foruma ne zelim promovisati svoj i to i neradim...a Rcat je sama od sebe poslala link Djavolici da joj se pridruzi jer je sama zensko na forumu..druge promocije naseg foruma putem vaseg vise nije ni bilo jer ja to nedozvoljavam...a sto se tice duleprof-a na njemu je da se odluci...ja sam mu ponudio on je prihvatio...
 
RE: Banovi radi PM-ova!!!

Daj pustite se gluposti i skinite te banove radi ničega!RCat je poslala samo meni p.m. i isto tako da sam išla na reply i ja bih ga dobila po toj vašoj logici koja nema nikakvog smisla!
 
Član
RE: Banovi radi PM-ova!!!

Schumi je napisao(la):
Ja ću samo reći:

1. Administratori i moderatori kontrolišu forum. Na njihove odluke se možete žaliti isključivo putem PM ili e-maila i nikako drugačije.
Administratori imaju punu slobodu da edituju, brišu ili prebacuju poruke prema pravilima foruma i prema svojoj odluci.
Na odluke i postupke administratora se ne smijete žaliti putem foruma. O odlukama administratora se ne raspravlja na forumu. Žalite se na nevedene e-mailove.


Sigurno je da postoji razlog za ban, o čemu više može saznati banovani korisnik ukoliko se prigodnim putem obrati adminu.Ovim advokatskim putem se ne postiže ništa..

Da li je do mene ili ja NIGDJE ne vidim da se spominju PRIVATNE poruke!?
Ako je tacno da se poruke provjeravaju trazim da se to ODMAH ubaci u pravilnik koji se prihvata prilikom registracije

Ovo je sramota
 
Član
RE: Banovi radi PM-ova!!!

@deyo ( neupućeni govore da je dobio ban zbog A3M teme što je nigdje veze ).

ja sam to rekao i sta sad,dobro bio sam neupucen,hoces sad to spominjati narednih 100 godina..
ovo je stvarno glupo sto ste banovali rcat.. ako se ovako nastavi promijenice se dosta situacija s ovim forumom
 
Član
RE: Banovi radi PM-ova!!!

Nemojte mislit da ovim putem pokusavam diskriminirati ovaj forum ili vrsiti neki oblik sabotaze...Boze sacuvaj...ja sam clan ovog foruma vec neko vrijeme i zelim i dalje da budem...Deyo je evo objasnio kako se prate PM-ovi a sve sto sam ja htio ovim putem da uradim je da upoznam clanove ovog foruma sa ovom politikom i da me oni ovim putem podrze u skidanju bana Rcat jer djevojka to nije zasliuzila i meni je pravo bilo krivo kad mi je rekla jer je radi mog foruma to i dobila...Default-u i da skinete ban covjek nece dolaziti vise ovde jer ne zeli al to nije ni bitno..sumnjam da ce to i Rcat htjeti al bar budite ljudi skinite joj ban i izvinite joj se...
 
RE: Banovi radi PM-ova!!!

Jel treba da kopiram poruku ovdje da joj se skine ban???Ako treba nije nikakav problem a nije svakako ništa poslala što je zaslužilo automatski ban a isto tako bih ga i ja dobila da nisam vidjela da je ona banovana i predpostavila da je radi linka.Upravo kad sam počela pisati reply sa sadržajem njene poruke također vidjela sam u drugom tabu prekirež nick i predpostavila da se o tome radi!Tako zamolila bih lijepo adekvatne na forumu da joj ukinu ban jer je radi najobičnije gluposti, poslala je meni poruku jer je jedina ženska na forumu da joj se pridružim i išla je preko privatnih poruka da ne bi bilo neko promovisanje i sad radi tako nečeg treba dobiti trajni ban???
 
Član
Sta ja imam pisat na svom forumu kad nemam i ne zelim da imam tracker PM-ova a kao sto sam rekao nisam ovde da vas sabotiram nit sam kad to radio...Rcat mi je poslala poruku za ban u kojoj je pisalo Ban will lift up / NEVER.Ako si sad to prepravio onda je okej al znamo i ja i ti i ona da je bio trajni...i to je sve sto ja zelim reci ovde..a naslov teme je bio takav jer je upravo to i razlog bio bana al nema veze nek si prepavio...sad mi samo reci gdje sam ja to ovde pogresio pa da ti stices dojam da vrsim sabotazu???
 
Legend
RE: Banovi radi PM-ova!!!

sandi_azra

nodiash


Simunovic Sladjan

vwfan

bobom4Motion

srdjo

ibizasa


LSD


Sta to vama nije jasno u svemu ovome.
Postavljate pitanja, a zatim ne citate odgovore na ta ista va[a postavljena pitanja.

Deyo vam je objasnio u pisanoj i ilustrativnoj formi zasto se desilo to sto se desilo, ali i dalje negirate cinjenice, i nastavljate po Vasem.

Nodi nemoj ba jarane pretjerivati u nekim stvarima, znas vrlo dobro da ce i Vas sutra iste gluposti pogotditi.
Ako je bhtuning u dobrim odnosima sa svim klubovima i svim forumima u BIH zasto mislite da bi nesto protiv vas namjeno, ili nekih clanova.

Nije ovo ni prva ni posljednja zalba pojedinaca, tako da ce svi nevezani komentari biti pobrisani ;)

No HF :cool::cool::cool:
 
Ljudi daj budimo normalni, ovdje smo zbog automobilizma i ako ce svako preturati po svacijim porukama
onda ovo trebamo pretvoriti u Hakerski forum i takmicimo se ko ce vise i bolje.
Nije nimalo posteno ni kulterno pratiti nekoga sta radi.:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top