Balls of steel?

Balls of steel?

Član
Nešto meni ovo smrdi. :icon_rolleyes:
Palicom onako da ga klepi i on da ustane? ALLOOOO!!! Kad te opali palicom, nema tebi ustajanja odmah u roku od sekundu, dvije, tri, već ćeš fino da odležiš na zemlji. Lik ima muda i to velika, svaka mu čast.;)
 
Član
pa ja i buraz smo lika udarali stolicama visecim....ja jednu stolicu slomio pa uzeo drugu i nastavio i covjek skoci sa zemlje ko macka i preskoci sto u kafani i iskoci kroz prozor.....jbg...malo trava malo alkohol,malo adrenalin,malo strah za zivot.....poslije kad se sve to smirilo bolovanje mjesec dana....
znas ti onu ''kad lav potjera ne pitas jel ima drvo u pustinji ili nema,ima da ima'' loooool :D
 
Član
svaka mu cast
ja se vala nebi usudio izac vid sta ih je
al bi se rado vratio rikvercom i udario ga onda gas
i bjezi al njemu svaka cast ;)
 
Član
Drugo je kafana.:D
Tamo očas slomiš stolicu od nekog i kao da se ništa nije desilo.:D
Fazon je, svi znamo kako palica izgleda, koliko je teška i kako to BOLI kad udariš, a može i da SLOMI gdje udariš. Samo nešto gledam, šta li je ovaj lik imao, kakva je ono palija?
 
Član
imao sam jedan okrsaj palicom i mogu rec da boli :) ali jos gore boli policijski pendrek po ledjima to kad te udari na lijevoj otekne na desnoj strani bubrega :)
a inace neki dan su u mostaru ovako trojica ''mudonja'' napali moje kolege na semaforu ali se preracunali nisu vidjeli da su bila sestorica nagurana u golfa :) i kad su izasli ljepo svu trojicu na kirurgiju spremili i to sa TEZIM ozljedama..
a 4 ''mudonja'' je kolegu pregazio sa autom kad se sazna tko je ima da cijeli zivot samo juhicu ruca
 
Top