Balls of steel?

Balls of steel?

Član
http://www.liveleak.com/view?i=fd5_1281351379

Sta mislite o ovome, hrabrost ili ludost? :icon_biggrin:
 
Član
uffff.....sve mi neki trnci u zeludcu......

sad ne znam za koga pitas....ovi sto napadju prolaznike su ludi a ovaj sto se vratio iz auta je i lud i hrabar :cool:
doduse malo smotan,jadan nebio kako ce ti ispasti palica a njih 5 oko tebe....udara,niti pucaju lobanje niti kosti :D

jebes palicu koja nema vezicu za oko ruke,pa sa dvije ruke uzmes pa gdje udaris odma tkivo odumire :lol::lol::lol:
 
Član
Pitam za ovog sto je napadnut, hrabar sigurno mada je trebao otici kad mu je onaj govorio samo prodi :icon_biggrin: A ono mi cudno kako im nista a lik ih udara cuju se tupi udarci na snimku :lol: nikad nisam nikog palicom udarao pa ne znam :D
 
Član
AdnaNsa je napisao(la):
Pitam za ovog sto je napadnut, hrabar sigurno mada je trebao otici kad mu je onaj govorio samo prodi :icon_biggrin: A ono mi cudno kako im nista a lik ih udara cuju se tupi udarci na snimku :lol: nikad nisam nikog palicom udarao pa ne znam :D

nisam ni ja imao potrebe udarati palicom hvala bogu (stolice visece kavanske se valjda ne racunaju:lol:) ali poslije postene samarcine se gubi svijest....
e sad ovdje je bilo vjerovatno alkohola u pitanu,vjerovatno i opojnih droga tako da ti ljudi duze ostaju na nogama cak i poslije frakture lobanje....
 
Član
Cudo u americi, pa nisu pistolji radili...kod njih i mama kad djecu vodi u skolu ima pod sicem kratku sacmaricu, 3 kasikare, kalasa i 3 tazera, a u gepeku haubicu i minigun hahaha
 
Član
Sto mi ovakvi majmuni idu na živce,posten narod nađu zaj'''vat,da je meni ovako oladio bi ga ja majkemi...:icon_mad::icon_mad:!!
Ovom kralju svaka čast!!..:cool:
 
Član
je*o mene svak',ako ja ne bih udario po gasu pa ih povaljao sve :icon_mad:
a u pm,ne bih ga zalio sekunde...
fuj... :icon_mad:
 
Član
ima muda frajer cim je on izasao na njih 5-6-7, palica nepalica ihh, vidis sta je najgore,ispadne ti i popusio si :lol::lol::lol: mada sam ja u pocetku mislio da je lanac u pitanju..
 
Top