BAJS TUNING

BAJS TUNING

Legend
Pozdrav kolege,
Kupio sam Trek 4300 prije par dana i planiram da uradim nekih sitnica na njemu.
4300_black.jpg

Prije svega, uradio bih diskove (naprijed i nazad), pa ako znate da neko prodaje 26icu sa 32 zice, disk klijesta i sve ostalo sto je potrebno molim vas da mi javite.
Također, trazim i neke kvalitetnije GRIP-ove.

Ako naletite nan esto na piku ili imate nesto za prodati, molim vas da se javite
LP
 
Član
Ako ces mehanicke diskove stavljati, to ti je bolje neraditi, jer je to za qrac. Ako ces hidrauliku, prvo provjeri jesu ti rucice kocnica integrisane sa mjenjacima ili odvojene, ako su integrisane, vjerovatno ti se ne isplati to nadogradjivati, jer preskupo dodje.
 
Član
Bolje ti je dobar V-BRAKE, nego losi mehanički diskovi ;)
Gripove pogledaj ili na PIK-u ili u Ciklocentru u Sarajevu.
 
Član
keno neisplati ti se uzimati i postavljati diskove na taj bajk izacete previse mehanicki ce te izaci minimalno 150KM a hidraulicki 300 pa navise po meni ostavi kako je tako je taj trek ima dobre kocnice i netreba ti nista uzmi gripove bolje i to je to
 
Legend
moj sadasnji, kupljen pocetkom sezone predjeno oko 1500 km ujedno i na prodaju
slika-619-54db4ec45958f-velika.jpg


i u dolasku cestovnjak Bulls pro 600

slika-42212-5485ae758b9ef-velika.jpg
 
aha hvala na odgovoru ja sam prije mjesec i po uzeo isti model samo su 26" felge 750 km
ne znam jel to 27.5 mislis na velicinu felgi.
 
Poslednja izmena:
Da malo bolje prestavim svoj bajk i pratecu opremu
Kaciga prowell

half finger rukavice ima im vise od godinu prezadovoljan sam, uzet cu i jedne full finger

2x zastita rama od bicikla sa obje strane

stalak za bidon/flasu preuzeto sa starog bicikla :)

flasa, malo sam se igrao sa folijom i uradio centurion znak na dva mjesta

voznja u prirodu

bicikl





to je to :)
 
Član
IMG_20150218_201931.jpg Evo i moje;) x-Caliber 8 kupljen nov u treku 2014. Proslu sezonu sam pravio ture po 80km i pre zadovoljan sam sto se tice i ceste i makadama udoban bajk.
IMG_20150207_162122.jpg
 
Poslednja izmena:
Legend
dobar ti bajk druze, vidjao sam te po gradu sad zavikend, nisam znao da si ti :), svidja mi se zvuk nabe :D

I kod mene uspjesno predjeno prvih 100 km u novoj sezoni :)
 
Top