babaroge i endemske vrste - VELIKOSERIJSKI autombili koji se rijetko viđaju

babaroge i endemske vrste - VELIKOSERIJSKI autombili koji se rijetko viđaju

Član
olensoner je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
Ford 500 - samo jedan u BIH provjereno

Ja znam za jednog plavog, jel na istog mislimo?

Takodjer evo jos jedan Ford, Edge, koliko znam u Sarajevu jedan ima i to kod mog oca (u firmi), nisam nijednog jos vidio uzivo ne samo u BiH nego nigdje, samo u USA i na bliskom istoku ih ima navodno.
2007-ford-edge-39_460x0w.jpg

Vjerovatno je isti, parkiran cesto na grbavici i kod trase na obali .

Auto je ladja :)
 
Član
Ovako treba naziv teme posto se za vecinu auta fula ne kazem da ona nisu rijetka i u Evropi i svijetu al za vecinu je fulanje

"babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se rijetko viđaju u BIH"

jbg po vasim parametrima i civic 4te generacije je u BIH endemski i rijedak pa bi mogao ladno ovde da zavrsi a zna se kolko ih dosta ima sirom svijeta i kolko su i dan danas popularne
 
Pa donekle se podrazumjeva da su u BiH i regiji ovi auti, pa nitko ih neće susretati na autocesti Munchen - Stuttgart :D :icon_smile:

Nego, trebali bi se držati običnih nekakvih auta, za raju... :icon_smile:

Evo na primjer Peugeot 1007

peugeot_1007_fb_05b.jpg


peugeot_1007_fb_01b.jpg
 
Član
Evo i od mene mali doprinos.
1.Ford Scorpio II ,lađa ,al gadan ko lopov , vjerovatno je i to uzrok dobre prodaje:lol:
_origin_Ford-Scorpio-2.jpg



2. Lancia Delta II ,solidan kompakt , ali...
Lancia-Delta-58289.jpg




3.BMW 5 GT ,tržište je reklo svoje , čemu to BMW?!
2010-bmw-5-series-gt-1-450.jpg




4.Renault Modus ,interesantan autić , ne znam zašto nema interesa...
renault-modus-new.jpg




5.Nissan Kubistar ,ovo još nisam vidio uživo a Kangua ima ko govana...
big_DSC_0007.JPG





6.Ford Focus CC ,i bolje što ih nema više ,gadan brate kao i većina CC auta...
ford-focus-coupe-2.jpg





7.Nissan Micra CC ,isto kao i prethodno vozilo ,samo što je ovaj još i pederast:lol:
nissan_2005-Micra_C+C-002_4.jpg





8.VW Golf Plus , nije se nešto čest na BiH cestama iako je svako drugo auto VW
vw-golf-plus-front-20080612-51193.jpg
 
Član
ovaj renault modus je odlican primjer za ove teme, ocekivali su da ce bit pravi uspjeh, medjutim ljudi ga generalno nisu htjeli kupovat jer je iz nekog razloga imao jako visoku cjenu za auto u toj klasi. a steta sto je tako skup bio, ja mislim da je odlicno auto za grada, malo je a ima karakteristike monovolumena.
 
Kad smo već kod ovih pristupačnih kabrioleta evo jedan sasvim običan i poznat ali ja mislim da nije baš svakodnevna pojava

Golf 4 Carbio

...ustvari prije je trica za maskom od četvorke... :D

VW_Golf_IV_Cabrio_white_vr.jpg
 
800px-Mercedes_Vaneo_front_20090921.jpg


Ja sam vidio 2-3 na nasim cestama a nije vala ni dozivio neku slavu , 3 godine prozivodnje , iduce godine ce dobiti nasljednika u saradnji sa Renaultom ;)
 
Član
ovakvog mercedesa mozes vidjeti samo kao pogrebno drustvo, nista drugo
moj komsija Lazo iz travnika je pucao na ovaj auto, za svoje pogrebno drustvo, al eto ja se odseli, ne znam jel ga kupio jebemti:lol::lol::lol:
 
Top