AVAST PROBLEM!!!

AVAST PROBLEM!!!

MTR

Član
http://kat.ph/avast-internet-security-v7-0-1466-549-with-working-keys-h33t-iahq76-t6613994.html

evo ga u fullu , ja ga imam i dere
 
Član
Limpi je napisao(la):
MSE je extra, prosjecnom korisniku vise ne treba, samo sto ima caka kod njega, a to je da windows treba" biti org ;)

kod mene nije originalni pa sve normalno funkcionise, skidam i update i sve
 
Član
I kako vi znate koji je dobar, po čemu to zaključujete :icon_question: Ja godinama nemam nikakav antivirus, redovno formatiram računar i vozdra...
 
Član
ja na svim racunarima imam Immunet, znaci free, znaci nista crack, znaci nista patch znaci vec punu god sve radi bez frke racunari su 24h na netu, neprezam ni od ceg, zaboravio sam da ga imam, neprimjeran je i ne pije 110% RAM-a.

Odkad ga imam moj zivot se promijenio, stalni stres oko isteka ESET licence je konacno gotov :lol:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
MSE je extra, prosjecnom korisniku vise ne treba, samo sto ima caka kod njega, a to je da windows treba" biti org ;)

kod mene nije originalni pa sve normalno funkcionise, skidam i update i sve

ne brini, nije microsoft siso vesla, ima tu caka. jedna je da bi novi mse radio, mora proci validaciju samih windoza, aj to se moze izbjeci, "prepravkom", al kasnije da bi skidao update, sam windows update mora biti aktivan i radit, a usput provjerava validaciju... moras stalno pratiti koji windows update provjerava regularnost, a svi su npr. KB97103, pa ajde idi na one sajtove, forume gledaj sta smijes skinut a sta ne... uglavnom bespotrebno zamaranje, da ne bi bilo pri dizanju izbaci poruku o neregularnosti sistema i kljuca, ili cak ostane da radi mse, al ustvari ne prima niti nove definicije niti ista, samo se prividno vrti ... a ima drugih isto jednostavnih potpuno legalnih free rjesenja
 
Top