AVAST PROBLEM!!!

AVAST PROBLEM!!!

Član
Imam problema s ovim hebenim antivurusom, mamicu mu ...... :icon_mad:

Već dva tri mjeseca instaliram onaj testni avast (besplatan 30 dana) i sad zadnji put kad sam ga instalirao sve je bilo ok, dok nisam drugi put koristio komp.
Znači sutra dan kad sam ga upalio, izbaciva mi da avast nije aktivan i da nemam zaštitu. Međutim nisam se dao omest, pa sam ponovo instalirao ovaj trial avast, i on mi je u biti radio sve dok drugi put nisam upalio komp ...

Kad god nanovo pokrenem računalo, izbaciva mi da nemam avast zaštitu.... mada sam je prije par sati instalirao

Valjda ste shvatili što je pisac htio reći
 
A sto ne pokusas pronaci aktivaciski kod? Moguce da ostane neki fajl, ili ostane u registry da je vec iskoristen trial period. Pokusaj preko google, ili cak youtube bude u tamo tih programa i kodova za aktivaciju. Napisi koji ti je avast, pa cemo potraziti nesto.;)
 
Član
nenad je napisao(la):
Kako mislis 30 dana? Kada skines Avast i registrujes se, miran si godinu dana.

upravo, free avast je pa besplatan, samo sto trebas dati mail i dobijes kod koji vazi za 1 godinu ... sve legalno...
 
Avast :lol: :lol: :lol: :lol:
to sranje od anti virusa nisam vidio 3 godine mici to iz kompa i stavi sta Bog zapovijeda za ESET postoji program koji automatski skida licence i ubacuje u antivirus i tako da je non stop mij anti virus ispravan i radi bez problema savjetujem ti da njega sebi ubacis i bit ces miran a bolji je od drugih sto crackove ne brise i ne prijavljuje ih kao viruse znaci svi ostali programi koji su ti na compu mozes registrovat preko crackova i ostalih pizdarija ;)
 
ernadhusic je napisao(la):
Avast :lol: :lol: :lol: :lol:
to sranje od anti virusa nisam vidio 3 godine mici to iz kompa i stavi sta Bog zapovijeda za ESET postoji program koji automatski skida licence i ubacuje u antivirus i tako da je non stop mij anti virus ispravan i radi bez problema savjetujem ti da njega sebi ubacis i bit ces miran a bolji je od drugih sto crackove ne brise i ne prijavljuje ih kao viruse znaci svi ostali programi koji su ti na compu mozes registrovat preko crackova i ostalih pizdarija ;)

;):icon_smile: sve receno
 
Član
Ma netreba ti auntivirus uopce, samo usporava komp. Treni mu format svako 3 mjeseca i miran. ;)
 
Član
ako koristis Win 7, instaliraj Windows security essential. za "normalnog korisnika" ne treba ti nista bolje, potpuno besplatan, ne usporava komp, meni se pokazao extra, a koristim ga odavno
 
Član
Imam laptop dell i3 i win7, i moram priznat da mi je dosta spor....

A jbg, ima 10 komentara i 7 različitih mišljenja, a pošto sam ja laik s antivirusima, neznam čije mišljenje da uvažim, fak. možda ovo zadnje prije mog?
 
Član
MSE je extra, prosjecnom korisniku vise ne treba, samo sto ima caka kod njega, a to je da windows treba" biti org ;)
 
Član
Ako hoćete džaba a dobru zaštitu imate od Comoda antivirus i firewall. A ako hoćete plaćeni ili ilegalni :D BitDefender Total Security. ;)
 
Top