Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Imam problem sa daljinskim od auta,u njega ide baterija od 6v 11a.
baterija-cfl-11a-6v-alk-0

svako par mjeseci je mijenjam trosi se brzo iz nekog razloga
smijem li staviti u daljinac bateriju od 12v 23a,fizicki bi mogla uci
da li bi uticalo na elektroniku daljinskog,pregorilo nesto i sl...
 
Član
zna li neko u cemu je stvar tj je li to nor?naime kada sjednem u auto kao vozac,normalno upali se lampica za pojas i poslije zvucni singal.medjutim kada zaustavim auto i izadjem a stoji upaljeno i dalje se cuje zvucni signal
 
Član
Imam problem sa daljinskim od auta,u njega ide baterija od 6v 11a.
baterija-cfl-11a-6v-alk-0

svako par mjeseci je mijenjam trosi se brzo iz nekog razloga
smijem li staviti u daljinac bateriju od 12v 23a,fizicki bi mogla uci
da li bi uticalo na elektroniku daljinskog,pregorilo nesto i sl...

Naravno da ne smiješ. Duplo više volti, odmah bi to spržio.
 
Član
Moze li neko brzinski? Kad vozim preko neravnina osjecam kako mi prenosi vibracije do zadnjeg sjedista do autosjedalice. I to najvise oko 2000 obrtaja... Je li nosac motora? Seleni?
 
Član
Info
Zamijenio selene naprijed i nosac motora. Nista nije bilo popucalo al eto...
Malo je bolje al i dalje ima toh vibracija.
Jos cu komplet gume zamijeniti i felge da vidim...
 
Imam audi a4 imam problem auto upalim ujutru pustim.malo da odradi krenem neki 700 metara do kilometar predzem.on se izgasi nece kasnije vergla nece da upali nikako gurnem ga pola metra metar zavisi on upali kasnije pali vozi do nekih dan dva opet ista stvar dal je do bosch pumpe i ijuzru kad upali baca bas bjel dim pusi


Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
 
Imam audi a4 imam problem auto upalim ujutru pustim.malo da odradi krenem neki 700 metara do kilometar predzem.on se izgasi nece kasnije vergla nece da upali nikako gurnem ga pola metra metar zavisi on upali kasnije pali vozi do nekih dan dva opet ista stvar dal je do bosch pumpe i ijuzru kad upali baca bas bjel dim pusi


Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
trosi li puno rashladne tecnosti?
 
pozdrav raja upitanju je golf 4 2003 godiste neradi i ventilator kabine na 1,2,3 opciji a na 4 radi majstor mi rekao da odem kupiti reostat kao on je izgorio otisao kupio zamjenio i radilo da bi nakon izvjesnog vremena upalio grijanje nesto mi izgori u autu i zasmrdi ja na salter ponovo neće na 1,2,3 a na 4 radi ako neko zna sta bi moglo biti neka pomogne ovaj dio sam mjenjao
 

Prilozi

  • IMG-b66e4f66f33a50a52e3871a4f09ab1f9-V.jpg
    IMG-b66e4f66f33a50a52e3871a4f09ab1f9-V.jpg
    1,1 MB · Pregleda: 18
Top