Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Član
Ja sam pogriješio kod 16v se ovaj problem ne javlja a kod ostalih je tu. Imaju neki ljudi zavare, al onda nije centrirano i gubi balans, neki čak stave lim od konzerve da nema lufta najbolje je docekivat ga kao i zubcasti.
Nije mi jasno zašto nisu ubacili sa profilom kvadrata, ne bi nikad proklizao hehe ;)
 
Poslednja izmena:
Član
imam problem sa bord kompjuterom kako se auto unutra zagrijava podze da tamni, da neko nezna sta bi moglo biti ili neki savjet
 
Član
Pozdrav,interesuje me sta je ovo sto sam zaokruzio jer mi je malo napuklo,ne znam kako
 

Prilozi

  • golf4motor.jpg
    golf4motor.jpg
    111,1 KB · Pregleda: 47
Pozdrav, u pitanju je Golf 2 kojeg je vozila jedna gospođa, njoj je to bilo normalno, ali svakom imalo "normalnom" poznavaocu vozila nije. Auto prije nego što je ona počela voziti je bio tehnički ispravan. Ona ga je vozila nekih dva mjeseca,nakon čega je...prilikom kretanja osjeti se "cupkanje" , utvrđeno je da su otišla 2 nosača motora,hladnjak i ventilator hladnjaka je bio spljosten, a auspuh zabijen u pod vjerovatno zbog mrdanja motora koji je bio u hodu.

E sad, da li bi neko znao mogući razlog svega toga tj. zbog cega sr to sve izdesavalo kad je samo dva mjeseca ranije sve bilo normalno. Od majstora sam saznao koji održava to vozilo već 10 godina da je ili udarila u neki ivicnjak ili nesta ili joj je kvacilo "pobjeglo" ili kako on vec reče. Zna li neko od vas nesta vise,lp.
 
Pezo 206 ugasio se najrdnom na semaforu, nakon paljenja brzine se vise ne mogu mjenjat, tacnije kad ugasis auto možeš brzinu promijeniti, sta je otišlo?
 
Član
Ljudi pomozite, hitno mi je!
Od sinoć ne mogu da otvorim izvana suvozačeva vrata, znači otključam sve regulara ali šteka se ponaša kao da nije otključano.
Dok iznutra sve normalno otvori :(
Šta da radim, šta bi moglo biti u kvaru? Ovo moram brzo riješiti, jbg trebaju mi ta vrata :(
 
Član
Dobro nisam toliki laik i šta kad skinem, šta je problem, negdje sam našao na internetu da je kao taj plastični spoj sa bravom se otkačio, koji, gdje šta?
 
Top