Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Član
FirellesMonster je napisao(la):
thug je napisao(la):
black__anegllll je napisao(la):
imao sam isti slucaj kod passata 4 1999.god
probaj da se parkiras ukoso..sa autom na nekom nagibu..recimo ja kad se parkiram tako da mi je suvozacka strana okrenuta nebu zakljucaju se vrata normalno..
na ravnom nece..
isto tako kad probas zakljucat na daljiski i budi unutra..pa kad krene zakljucavat samo pripomozi onom "pipku" sto se inace zakljucava da udje u tapacirung i ako bude htjelo tako zakljucat..onda najprije moras skinut tapacirung i podmazat mehanizam..i vidjet gdje koci..jer nije problem u elektronici vec u mehanizmu
a ako ne bude htjelo ni tad..moguce da je brava..
al dok ne otvoris znat ne mozes :D

Nisam probavao to ukoso jer uglavnom parkiram u ravnom i parking ispred zgrade je ravan tako da tu i ne mogu probati, al eto probat cu skinut tapacirung ako znadnem valjda necu nista uhelacit :)

i moj rodjak ima G4 i slicnu situaciju ima... kad zatvori svoja vrata auto se samo zakljuca, pa otljuca.. ili nekad mora par puta okrenuti kljuc u bravi da zakljuca i sl. situacije... nismo jos nista pravili ali nesto oko brave na vratima je sigurno, samo treba rastaviti i viditi.. ako se nemoze nista popraviti, onda zamjena ne gine :icon_smile:


Mah meni se svakako zakljuca nakon desetak sekundi kad odkljucam ako nedadnem kontakt ajd kontam to radi neke preventive itd pa mi ne smeta ali da ga nekad nemogu zakljucat nikako to me brine jer mi auto ostaje odkljucano na parkingu i onda nakon nekkog vremena se vratim i normalno ga zakljucam... radi kako mu cejf izgleda...
 
Član
Gdje ima kupiti
mk4-golf-bora-window-regulator-repair-clip-front-right.jpg

evo ovakve plastikice za lijeva vrata pošto su mi pukle znači samo limene.

LOKACIJA : SARAJEVO.


Ako ne limene onda mi dajte neki centar gdje se ima kupiti bar plastična.s
 
Član
nedavno sam kupio golfa 3 1,4 benzin/plin i sad je poceo zezati na benzin na malim obrtajima trza a ne plin ostane u visokim obrtajima ako je neko imao slican problem molim za pomoc hvala
 
Član
Ljudi problem, ujutro kad je malo niza temperatura (15-18 stepeni) pali mi se lampica kao da nedostaje rashladne tecnosti, a ista je na max-u... Poslije kad se auto ugrije na radnu ili kad vani ugrije nista... U pitanju je fabia 1.4 mpi
 
Član
frngla je napisao(la):
Ljudi problem, ujutro kad je malo niza temperatura (15-18 stepeni) pali mi se lampica kao da nedostaje rashladne tecnosti, a ista je na max-u... Poslije kad se auto ugrije na radnu ili kad vani ugrije nista... U pitanju je fabia 1.4 mpi


Mislim da je do boce, odnosno do onog senzora, meni se slično dešavalo na golfu 1.4, jedino rješenje je zamjena boce koja je negdje oko 20-tak maraka
 
Član
Dječaci pitanje: Golf 2 dizel trese u leru (promjenjeni nosači motora, filteri, čišćene dizne) ?
 
šta se trese konkretno :icon_question:
kad stisnes kvacilo tresel se opet ili ne
ako tabla trese samo sigurno nije dobro pricvrscena tj 2 vijka ispod sajbe su pukla tj plastika koja drzi vijke
standardno za Golfa
a ako prestaje kad stisnes kvacilo onda je do zamajca 100% ;)
 
Član
Pozdrav svima, novi sam na forumu pa bih molio nekog da mi pomogne. Vozim golfa IV već nekih 10 mj, i danas prilikom kočenja, kočnica mi je samo počela da propada i kočenje je trajalo mnogo duže nego obično. Naglo kada stisnem papučicu kočnice, trzne malo, poput naglog kočenja, ali onda papučica počinje da propada i sporije gubi brzinu. Nadam se da sam uspio da iole objasnim svoj problem. Ako neko zna u čemu je problem neka mi javi, jer mi se ovo nikada nije desilo. Pozdrav.
 
kamo srece da bude do glavnog kocionog ili do kakvog crijeva to je podnošljivo za platit nego a ako Bude do ABS centrale onda je problem mada sumnjam da je do nje provjeri tockove felge jesul mokre iznutra to je sto ti mozes provjerit a za ostalo tjeraj majstoru nek on cacka oko glavnog kocionog jer za to treba imat alat ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
kamo srece da bude do glavnog kocionog ili do kakvog crijeva to je podnošljivo za platit nego a ako Bude do ABS centrale onda je problem mada sumnjam da je do nje provjeri tockove felge jesul mokre iznutra to je sto ti mozes provjerit a za ostalo tjeraj majstoru nek on cacka oko glavnog kocionog jer za to treba imat alat ;)

Jel znaš koliko bi moglo koštati otprilike ?
 
Top