Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Član
golfxx je napisao(la):
e ovako možda neko zna o čemu se radi znači vw vento 1.8 66kw nema snage na plinu kada idem uz brdo vidim kako obrtaji padaju čim prebacim na benzin kida vuče ko veliki da napomenem skoro mijenjan filter plina očekujem brz odgovor.... unaprijed hvalla :icon_smile:

znal ko šta od ovog šta bi moglo biti
 
2zjklj6.jpg

kako ove sijalice trpe kratki dotok struje posto je automatik ide P R... vidljivost jer planiram ovakve dvije staviti za rikverc svijetla,

;)
 
Član
Tražim izdržljivog karavana i zapadne mi ovaj passat za oko http://www.pik.ba/artikal/4474457/passat-3-karavan-94-gp/ al me škakilja ta kilometraža, jer to auto kod mene neće mirovat, pa ako neko ima iskustva sa tim motorom, kakav je šta je, mane ovo ono nek piše. Auto mi se sviđa zbog opreme i pocinčane karoserije, ja bi mu rokno plin, il u krajnjem slučaju ubacit dizela :icon_smile:
 
Član
zadnja-kocnica je napisao(la):
2zjklj6.jpg

kako ove sijalice trpe kratki dotok struje posto je automatik ide P R... vidljivost jer planiram ovakve dvije staviti za rikverc svijetla,

;)

Slobodno ugradi, neće im ništa bit...
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
zadnja-kocnica je napisao(la):
2zjklj6.jpg

kako ove sijalice trpe kratki dotok struje posto je automatik ide P R... vidljivost jer planiram ovakve dvije staviti za rikverc svijetla,

;)

Slobodno ugradi, neće im ništa bit...


rikver svjetla ti se pale tek kad zastanes na "R" , a prilikom prelaženja p,r,n pa u d, u tom slucaju nece palit rikverc svjetla..
znaci rivkerc svjetla ti se pale onda kad auto sebi ubaci u rikverc brzinu, bar je tako kod mene na audiju :icon_smile:

LuxusBenz je napisao(la):
Tražim izdržljivog karavana i zapadne mi ovaj passat za oko http://www.pik.ba/artikal/4474457/passat-3-karavan-94-gp/ al me škakilja ta kilometraža, jer to auto kod mene neće mirovat, pa ako neko ima iskustva sa tim motorom, kakav je šta je, mane ovo ono nek piše. Auto mi se sviđa zbog opreme i pocinčane karoserije, ja bi mu rokno plin, il u krajnjem slučaju ubacit dizela :icon_smile:

moj prijatelju daj bože da ta kilometraža nije na kvadrat :icon_smile:
inace na tim autima se ne gleda kilometraža, s 2000 KM ne treba ocekivat da bude 150 xxx na satu, sjedista da budu nova itd...
sve u svemu nije skup pasat,ako mu klima radi i sva ova ostala oprema.
i sumnjam da je 94-to godiste, mislim da ovaj pasat ne moze bit mladji od 93 god ;)
 
Član
Uzeo bi ga jedino zbog opreme, možda ubacit dizela, jer mi se ne daje 6,7 milja za auto kojem se svakodnevno vadi duša već treba nešto što neću žalit :icon_biggrin:
 
Član
LuxusBenz je napisao(la):
Uzeo bi ga jedino zbog opreme, možda ubacit dizela, jer mi se ne daje 6,7 milja za auto kojem se svakodnevno vadi duša već treba nešto što neću žalit :icon_biggrin:

uzmi slobodno,i on nema pocinčanu karoseriju ;)
 
Član
Kako da riješim škripu prilikom otvaranja i zatvaranja zadnjih vrata...nije sad da glasno škripi...ali nekako ne ide k'o podmazano.....
 
Član
LuxusBenz je napisao(la):
Tražim izdržljivog karavana i zapadne mi ovaj passat za oko http://www.pik.ba/artikal/4474457/passat-3-karavan-94-gp/ al me škakilja ta kilometraža, jer to auto kod mene neće mirovat, pa ako neko ima iskustva sa tim motorom, kakav je šta je, mane ovo ono nek piše. Auto mi se sviđa zbog opreme i pocinčane karoserije, ja bi mu rokno plin, il u krajnjem slučaju ubacit dizela :icon_smile:

Taj ko ti je rekao da taj passat ima pocincanu karoseriju nek se baci sa Avaza odmah
 
Član
LuxusBenz je napisao(la):
Tako je navedeno u oglasu, otvori pa vidi, samo sam prenjeo ono što mi je rečeno ;)

Onda je njega pregazio pocnicani audi pa misli da je i passat pocincan svakjakvih ljudi to laze da bi ga prodao prije
 
Dzeniii je napisao(la):
rikver svjetla ti se pale tek kad zastanes na "R" , a prilikom prelaženja p,r,n pa u d, u tom slucaju nece palit rikverc svjetla..
znaci rivkerc svjetla ti se pale onda kad auto sebi ubaci u rikverc brzinu, bar je tako kod mene na audiju :icon_smile:




ma kod mene sa pale uvijek i kad presaltavam preko r samo blicnu ipak ja vozim auto iz 85 :lol: :lol:
naruceno pa tama crkle nakon mjesec dana ;):icon_smile:
 
Top