Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

ArminM je napisao(la):
jesi pregledao stopove, dali rade stop svjetla kada stisnes kocnicu. 99% ti ne radi stop prekidac

eee ne radi onaj krovni sto ima na spojleru hmm.... vidis na to nisam obracao paznju al sta on ima sa grijacima hah :D ok pogledacu i to hvala
 
Član
lampica od grijaca je univerzalna i zato ona blinka. I ja sam na Polu imao taj problem, kod mene su radili stopovi ali je prekidac zakovao, pa je prijavljivalo gresku. Uglavnom to ti je taj problem sigurno;)
 
Član
Pogledaj i masu meni je isto blinkala od grijaca pa se ugasi pa opet pa se upali gori zamjenio masi bolje mjesto i sad sve udure :D
 
Član
Evo da ne otvaram novu temu-Zna li iko kakav dobar otpad koji odkupljuje vozila,a da solidno placa??Imam stranac u perfektnom stanju,jos se zovi??
 
Član
Ako mislis ugradjivat u neko svoje samo upisi u google prodajem kompletne podizace stakla za npr golf 2 i vidi sta sve dodje. Spoji zice ubaci prekidace i podizace i et :D ;)
A ako hoces univerzalne pogledaj ovako nesto http://www.njuskalo.hr/ostali-autodijelovi/podizaci-stakla-univerzalni-oglas-370918
Za univerzalne sam citao po forumima da znaju zastopat, ili u najbolje slucaju usporit.
 
Član
Mislio sam originalne ugrađivat, trebao bih vidjeti što mi točno treba da znam kad budem uzimao na otpadu što sve trebam uzet od instalacije i dijelova, da se nebi poslije hvatao za glavu....

A i neznam dali mogu ugraditi kod sebe merc w124
 
Član
ee ljudi hitno mi treba jedna informacija, jel itko zna gdje bi mogao da kupim, narucim sve jedno dihtung i gumicu nosaca uljnog filtera, u pitanju je BMW e36 316i 1996 godina coupe, na tk nema nigdje da se kupi, ako iko zna, neka se javi unaprijed zahvalan:icon_question:
 
Top