Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Član
fox river je napisao(la):
da ne otvaram novu temu,pa da pokusam ovdje :

Radi se u pugu 406 ,2.0 hdi ,80 kw ...Danas vozao auto ,ok sve .i krenem kuci upali regualrno ali ne prima fino gasa.vuce ali nije to to .jedva do 3000 nabije i nece dalje i izbacuje gusti crni i bijeli dim.u leri kad dam gas,prvo izbaci crn ,pa zatim bijeli dim.i dok dodje do 3000 obrt,treba mu dosta vremena.

Malo sam guglao ,moze biti da je turbina otisla,da je egr zacepljen.Je li imao neko slicna iskustva ?

I da kazem jos ,kako sam auto kupio,prije 4-5 mjeseci,u drugoj brzini nekad mi primi nekad ne primi gas.Znaci nekad me zakuca kad u drugu prebacim,povuce fino,a nekad sporo nabija .

Hvala .

Ako dijagnostika nista ne odkrije onda je turbina, a 70% sumnjam na EGR ventil,jer sam licno na autu imao takav problem, auto odjednom izgubilo snagu i izbacuje te neke sarene dimove :D
 
Član
Moguce da je egr ventil zacepljen desavaju se ti simptomi kod njega


Yellow je napisao(la):
Evo jedne zagonetke za stručnjake.... imam pioneerov radio s usb-om, i ima 4 izlaza za zvučnike, tako sam i spojio, znači 2 naprijed (tvornička) i 2 nazad (trosistemci čini mi se 200-300w) i u biti muzika svira stvarno dobro, ali pošto sam ja malo frik za glasnom muzikom, imam još neka dva basa koje sam mislio spojiti nazad gdje su mi trosistemci....... e sad... pojačalo sam izgubio, a na basovima nepiše koliko su jaki...

-Mislio sam spojiti baseve direktno sa trosistemaca, hoće li radio to moći podnijeti bez pojačala (pretpostavljam da neće, ali opet da pitam) i hoču li zapalit auto? :D

Moras na pojacalo to spojiti ne, ako je jace pojacalo od woofera a pozelnjo i jeste da je jace, fino smanjis gain na pojacalu, tj pojacajes player i slusas kakav je zvukcim pocne izoblicenjje malo unazad vratis i zapamtis do kojeg broja si iso i na tom broju volume i ostavis a pojacavas gain na pojacalu i kad cujes da pocne izoblicenje zvuka na wooferima stanes i do tog broja na playeru i pojacavas ;)

A ne mozes na player sa trosistemcima tim spojit, em sto nema snage a i spustas mu otpor, izlazi na playeru rade na 4ohma cim spojis dva zvucnika na jedna izlaz onda je otpor 2 ohma to na pojacalu mozes al na playeru ne tako spajati ;)
 
Član
Znam čovjeka koji se profesionalno bavi oko audio opreme, i čovjek kaže da je poželjno staviti duplo jači zvučnik od pojačala, a ne obrnuto, što i ima smisla. Što će ti jače pojačalo od zvučnika? Ovako kad je zvučnik jači, možeš pojačalo do kraja pojačat i ništa neće negativno biti.
 
Član
mara- je napisao(la):
Znam čovjeka koji se profesionalno bavi oko audio opreme, i čovjek kaže da je poželjno staviti duplo jači zvučnik od pojačala, a ne obrnuto, što i ima smisla. Što će ti jače pojačalo od zvučnika? Ovako kad je zvučnik jači, možeš pojačalo do kraja pojačat i ništa neće negativno biti.

i koliko ce ti izdrzati pojacalo pojacano na maximum?? ;) fazon i jeste jace pojacalo, pa ne pojacavati do maximuma, prije ce ti riknuti pojacalo nego woofer kad se forsira...
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Imam pitanje.Na Ford Fiesti mk5 je bilo puno vode u autu,mislio sam da ne moze biti mali hladnjak ali izgleda da jest..Kada ode je li citavo auto pliva?.Mozda je i malo sto su odvodi bili zacepljeni..Je li kada ode mali hladnjak nema grijanja samo..?.Gdje se nalazi u ovog modela i je li ga tesko zamjeniti??

Je l ito niko nece da kaze??..Otisao bi i uzeo hladnjak novi i sam zamjenio,posto auto nije moje malo je komplikovano ;)
 
Član
eh ovako da se i ja izjadam, u pitanju je bmw e36 kad krenem u rikverc, na pustanju kvacila ono na slabijem gasu, cuje mi se kao neko klepetanje od pozada, msm da je negdje oko diferencijala, sitno neko klepetanje al meni strasno iritantno, kad nekome kazem za to kazu mi da mi lupa u glavi, pa od prilike ako ste upoznati do cega bi moglo da bude... i da pod jacim gasom se ne cuje nista.....:icon_sad:
 
Član
Dioda je napisao(la):
eh ovako da se i ja izjadam, u pitanju je bmw e36 kad krenem u rikverc, na pustanju kvacila ono na slabijem gasu, cuje mi se kao neko klepetanje od pozada, msm da je negdje oko diferencijala, sitno neko klepetanje al meni strasno iritantno, kad nekome kazem za to kazu mi da mi lupa u glavi, pa od prilike ako ste upoznati do cega bi moglo da bude... i da pod jacim gasom se ne cuje nista.....:icon_sad:

Mislim da je krst u kardanu dobio lufta :icon_smile:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
Dioda je napisao(la):
eh ovako da se i ja izjadam, u pitanju je bmw e36 kad krenem u rikverc, na pustanju kvacila ono na slabijem gasu, cuje mi se kao neko klepetanje od pozada, msm da je negdje oko diferencijala, sitno neko klepetanje al meni strasno iritantno, kad nekome kazem za to kazu mi da mi lupa u glavi, pa od prilike ako ste upoznati do cega bi moglo da bude... i da pod jacim gasom se ne cuje nista.....:icon_sad:

Mislim da je krst u kardanu dobio lufta :icon_smile:
hvala care, a sad kolika je procedura oko zamjene istog, nisam bas upoznat sa tim...:D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
mara- je napisao(la):
Znam čovjeka koji se profesionalno bavi oko audio opreme, i čovjek kaže da je poželjno staviti duplo jači zvučnik od pojačala, a ne obrnuto, što i ima smisla. Što će ti jače pojačalo od zvučnika? Ovako kad je zvučnik jači, možeš pojačalo do kraja pojačat i ništa neće negativno biti.

i koliko ce ti izdrzati pojacalo pojacano na maximum?? ;) fazon i jeste jace pojacalo, pa ne pojacavati do maximuma, prije ce ti riknuti pojacalo nego woofer kad se forsira...

Eto Emir ti je odgovorio zasto :icon_smile:;)

A vidi se da se taj bavi profesionalno audio opremom :D elementarne stvari ne poznaje ,treba malo i testirati opremu i citati forume :icon_smile:

Zvucnici vecinom izdrze vise snge od deklarisane , a u adekvatnu snagu dobro i sviraju :icon_smile: ako je bas pojacalo prejako imaju i stelovanje smanji se gain i eto, uvijek je bolje imati viska snage bas kao i u autu motor :icon_smile:
 
Član
Hoćeš li molim te objasniti kako će progoriti pojačalo? Tehnički da objasniš, baš zašto? Ne može zvučnik povući više snage nego što je ima pojačalo. Pojačalo napaja zvučnik a ne obrnuto.
 
Član
kao prvo hvala vam unaprijed
E ovako vozim golf 3 1.4 benzin 97 god.
Imam problem na cepu od ulja mi se pojavljuje bjelo isto ko da mjesa vodu i ulje ,samo sto mi ne trosi ni kap vode jer u posudu nisam nasuo vode sigurno pune tri godine a uvjek na istom stoji . A nije glava siguran sam jer mi je i majstor na to prvo pomislio pa samo je nosili na dagnostiku.
Ako neko ima neki savjet hvala unaprijed jos jednom
 
to su ti prijatelju uljne pare i one prave tu bijelu mast pogotovo kad je hladnije vrijeme nemoras se brinuti zbog toga samo sipaj i vozi i ponekad odvrni taj cep i obrsi ga tj.skini tu mast jer nasa ovdje ulja nisu No1 kod nas je sve HaFu kvalitet ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
to su ti prijatelju uljne pare i one prave tu bijelu mast pogotovo kad je hladnije vrijeme nemoras se brinuti zbog toga samo sipaj i vozi i ponekad odvrni taj cep i obrsi ga tj.skini tu mast jer nasa ovdje ulja nisu No1 kod nas je sve HaFu kvalitet ;)

kako da se rijesim toga drug i to se desava samo zimi nikad ljeti ljeti je sve normala
 
Član
mara- je napisao(la):
Hoćeš li molim te objasniti kako će progoriti pojačalo? Tehnički da objasniš, baš zašto? Ne može zvučnik povući više snage nego što je ima pojačalo. Pojačalo napaja zvučnik a ne obrnuto.

cuj kako, pa forsiras ga stalno do maksimale, isto kao da auto uvijek vozis na maximalnom broju obrtaja. hoce li motor koji se tako vozi prije crknut od nekog koji se vozi na pola od maksimalnih obrtaja. eto banalno poredjenje...
 
Član
Pa dobro, nisam mislio da ga forsiraš non stop, ali ovako imaš prostora da pojačaš do kraja nekada bez mogućnosti da oštetiš zvučnik.
 
Top