Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Lijep pozdrav.
Koja je razlika izmednju Seat Toledo 91-95 i 96-98.
Meni na oko prednja karambolka i naravno TDI motor i klima, da li ima jos koja razlika? Mogu li se prebaciti dijelovi sa 98 na 95 koji ima obicni td motor, npr vrata, karambolka, hauba i slicno.
Hvala unaprijed.
 
Član
Je li moguce da grijanje radi samo u sofersajbu kada je orkenuto??..Kad ga okrenem da puse samo u vozaca dosta hladnije puse nego u sofersajbu ??..Auto je imalo radnu temperaturu i bas je hladan nekako zrak puhao u sajbu je normalan topliji dosta..
 
Član
Kako cu spojiti senzor odnosno davac pritiska ulja ?..Na gljivi mi stoji cijev neka , valjda od hladjena od trubine nesto , a vamo na bloku imam isto neki prikljucak ?

glcaluqkutl4fquu6dvv.jpg
q9n7g48sfvk75rvv3a.jpg
[/URL][/IMG]
glcaluqkutl4fquu6dvv.jpg
d8lhsf1nql2cjhwk05x.jpg
[/URL][/IMG]
 
Član
Kako cu spojiti senzor odnosno davac pritiska ulja ?..Na gljivi mi stoji cijev neka , valjda od hladjena od trubine nesto , a vamo na bloku imam isto neki prikljucak ?
 
Legend
Za chukicu pritiska ulja moras imati sondu koju navrnes na rukavac od filtera ulja, jer mk2 nema mogucnost za mjerenje pritiska ulja sem ako ti ne postavis...
al posto je tu tjesno treba ti i adapter s holenderima da to sve ponovo vratis na svije mjesto i da radi kako treba... ;)
 
Top