Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Član
Kako je prepelice? Opusti se.
Vec mi je kod majstora, a bio je 2-3 puta prije toga miejnjali su nesto i opet isto sranje. Dako provale do nove godine sto mu je
 
Član
pozzz...
imam sekvent plin u autu..izbacuje mi na dijagnostici gresku:
E1031: (ERROR) KRATKI SPOJ NA SENZORU TEMP. ISPARIVACA
a senzor ispravan...
nx gas elektronika, nx gas injektori, tomasetto isparivac...nece da prebaci na plin..

ako neko zna mozda sta je i ako ima ovde uopste plinasa il su svi cistokrvni benzinci i dizelasi hahaha
 
Član
Pa ako to izbacuje moze biti sam senzor, instalacija ili plinski ECU
nema trece. Jesil isao do Marka u Usoru?
 
Jel neko imao ovakvo iskustvo? Diskovi i plocice stavljene nove prije ca.25 000 i prije mjesec dana primjetim ovo sto cete vidjeti na slikama.O cemu se ovdje radi,jel u pitanju los kvalitet proizvoda ili mi klijesta nisu 100% ispravna?
Nema nikakvih smetnji u kocenju,bar ja nisam primjetio.
Zbog cega se ovo desilo?
IMG_20180708_072623.jpg

IMG_20180708_072509.jpg
 
Član
Na drugoj slici, imas glazirane disk plocice. Vjerovatno su se pregrijale. Mozes skinuti disk plocicu pa sasmirglati povrsinu. I onda ih "spali" . Barem ja tako mislim...
 
Član
Zdravo,imam fiata bravo 1.9JTD i imam problem sa dugim svjetlima,tj sijalice i sve je ispravno i radilo mi je sve normalno i odjednom ne reaguje na rucicu,znaci kad povučem ručicu na dugo svjetlo ne radi,da li neko zna do čega je? Lp
 
Član
Rucica, osigurac ili relej. Vjerovatno rucica al krenes redom, prvo vidi osigurac ili osigurace ako ima dva,jel na fijatu i ablendujes i palis duga prema sebi? Il ablendujes prema sebi a palis duga od sebe?
 
Član
Audi Q5, 2015 god 164xxx na satu, 2.0TDI 150ks
Oil pressure low
Switch off the engine!!!

Sta moze biti ?
Ovakva slika...
pic-6602465980629721970-1600x1200.jpeg
 
Član
Pa dok je zuta nije toliko opasno, kad se upali crvena onda ga jebaji. Najprije provjeri novo ulja, ako je to ok onda na dijagnostiku jer moze biti slab pritisak ili kvar samog senzora
 
Top