Automehanicari, autolimari, lakireri i ostali majstori za limene ljubimce

Automehanicari, autolimari, lakireri i ostali majstori za limene ljubimce

Član
Little Dragon je napisao(la):
Blizi se servis skupio sam djelove , naravno veliki pa ako moze preporuke od forumasa koji imaju Opele gdje su radili i iskustva , takodje cijena ruku za taj posao (zamjena zubcastog , spaneri , vodena uglavnom v. servis , zamjena ulja i filtera)

Vec sam napisao, ali sigurno se neces pokajat i doci ces opet mogu ti i ja bit garancija :D

Auto servis In Line
Dijagnostika, elektronika, elektrika, mehanika, klima....
Adresa: Alpasina 146 Sarajevo (Kobilja glava)
Veliki crveni servis u staklu gdje bila ASA i nekad ALFA servis
Cijene jako povoljne
100 % zagarantovan kvalitet na usluge

Telefoni:
062 788 507 Nido
063 536 340 Emir
 
Član
|\\\ PJESKARENJE ///| ^^ SARAJEVO ^^

Dino 061/579-501
-Najpovoljnije
-Kvalitet zagarantovan
-Vise granulacija(ovisi o komadu koji treba da se pjeskari)
-Felge, autodijelovi, aluminijum, zeljezo
-Cijena nije fixna ni u kakvom slucaju i ovisi o tome koliko je komplikovan i kolika je povrsina dijela koji treba da se pjeskari...
 
Član
ljudi treba mi preporuka za mehanicara u pitanju je skoda... curi ulje, a nedavno mi je jedan "majstor" mijenjao diht masu na karteru i mijenjao ulje i treba mi za jos par stvari tako da bi bilo pozeljno sto prije, unaprijed hvala...
 
G

GoPlay

Moze li mi ko dati misljenje ako je bio u kontaktu sa lakirerom Nerminom, Kobilja Glava? Pozitivna / negativna...
 
Član
dino sportcar pofalic....radi dosta tuning i sva auta...moje auto 90posto radio.
elektronika Ismar takode za preporuciti
 
Član
Auto servis,Dubinsko pranje vozila ,Vulkanizer ,i Diagnostika Auto Servis Antolović
Broj:063388062
FCB stranica
https://www.facebook.com/pages/Auto-servis-Antolovic/153641384775635?ref=hl
 
Imam Ford Fiestu 1.3 60HP... Desava mi se problem pri davanju gasa i kada auto radi na leru... jednostavno kada dam gas auto nece odmah da primi gas ( kao da uzdahne)... kada mu udarim papucu do kraja, i pustim, tokom vracanja auta na ler gas, kao da hoce da se ugasi,, mnogi majstori su gledali ali slabo da je ko znao otkriti pravi problem, svi me upucuju majstoru koji je usmjeren samo u fordove...

Ako znate nekog u blizini Tuzle da je specijalist za fordove bio bih vam zahvalan...
 
Član
evo da i ja sebe predstavim..autolimar i lakirer,kompletna restauracija vozila..Kalesija...061 744 232..moje radove mozete pogledati na stranici Pik.ba...visegodisnje iskustvo..dajem savjete za sve clanove i prijatelje foruma u vezi moje struke
 
Član
Blizi se servis skupio sam djelove , naravno veliki pa ako moze preporuke od forumasa koji imaju Opele gdje su radili i iskustva , takodje cijena ruku za taj posao (zamjena zubcastog , spaneri , vodena uglavnom v. servis , zamjena ulja i filtera)
063120048 Ahmed doktor za OPEL ja ih ne volim a on je bolesnik i mehanicar je ;)
 
Član
Poliranje farova i štopova (kompletna reparacija unutrašnja i vanjska), autodijagnostika VW AUDI SEAT SKODA (original software vagcom) kao i ALFA FIAT I LANCIA (original software fiatecuscan i multiecuscan).

061/219-301 Sarajevo, Dobrinja.

http://www.pik.ba/profil/piknalog/
 
Ja ne znam ko je radio Ervixu i prije onom liku onu plavu Astru ali lakirer im je za 10 a oni su ako se ne varam na tom tu dijelu pa se raspitaj
 
Član
evo da preporucim sam sebe
-auto limar (majstor koji ima vise desetljece iskustvo sa limom i varom ) mostovi, ojacanja rad se vrsi milimetarskim limom i punim varom izvlacenje limarije itd.
-auto lakirer (samo sitne stvari dolaze u obzir)
-automehanicar (sve marke i modeli dolaze u obzir sem kamiona) vw group 2 godine u ovlastenom a radim i ostale alfa, fiat, renault, ford, ferarri :p
-autoelektricar ( stalnim musterijama dajem i to u obzir da nemoraju lutati okolo i traziti) uskoro i dijagnostika jer ganjam skuplju varijantu pa dok se prikupi od baksisa :p mada to nestvara nikakav problem dobrom majstoru uvijek se nadje kvar ;)

Izlazim na teren po potrebi Cestovna pomoc ;)

TEL:061 235 769 Mirsad

Naselje Bare, Sipska ulica na ulazu u ulicu stara ulica jezera od dzamije na kobiljoj glavi 100m iznad lakirera juke
Nijedno vozilo nije izaslo a da se nije napravilo!!! Normalan tempo rada, osjecate se kao kod kuce sa druzeljubivim majstorima, i jeftinim cijenama za kolege sa foruma :D Ko jednom dodje ponovo ce doci.
 
Top