Automehanicari, autolimari, lakireri i ostali majstori za limene ljubimce

Automehanicari, autolimari, lakireri i ostali majstori za limene ljubimce

Moze li koji automehanicar u Sarajevu, ko je da kazem specijalista za golfove? I gdje je u sarajevu najbolje raditi dijagnostiku?
 
Član
JasminTDIGolf je napisao(la):
Moze li koji automehanicar u Sarajevu, ko je da kazem specijalista za golfove? I gdje je u sarajevu najbolje raditi dijagnostiku?

Auto servis In Line
Dijagnostika, elektronika, elektrika, mehanika, klima....
Adresa: Alpasina 146 Sarajevo (Kobilja glava)
Veliki crveni servis u staklu gdje bila ASA i nekad ALFA servis
Cijene jako povoljne
100 % zagarantovan kvalitet na usluge

Telefoni:
062 788 507 Nido
063 536 340 Emir

Lakirer Amel 061 530 200
 
Početnik
JasminTDIGolf je napisao(la):
Moze li koji automehanicar u Sarajevu, ko je da kazem specijalista za golfove? I gdje je u sarajevu najbolje raditi dijagnostiku?

Automehanicar "Mirkec" Istocno Sarajevo , od MK1 do MK6! Bog otac! Profesionalna radnja , dvije dizalice njih dvojica rade , covjek zna sto jest' , jest' ima i dijagnostiku i to. Meni,tetku jednom drugom , prijateljima itd. odrzava auto zadnjih 10g. Sve preporuke.Inace covjek radi vecinom VAG gruppe , mada servisira i ostalo ali je za VAG
specijalista.

Ako hoces nabacicu ti br. poslije , dok stari dodje. ;)
 
Član
;)
G2_1.6B je napisao(la):
JasminTDIGolf je napisao(la):
Moze li koji automehanicar u Sarajevu, ko je da kazem specijalista za golfove? I gdje je u sarajevu najbolje raditi dijagnostiku?

Automehanicar "Mirkec" Istocno Sarajevo , od MK1 do MK6! Bog otac! Profesionalna radnja , dvije dizalice njih dvojica rade , covjek zna sto jest' , jest' ima i dijagnostiku i to. Meni,tetku jednom drugom , prijateljima itd. odrzava auto zadnjih 10g. Sve preporuke.Inace covjek radi vecinom VAG gruppe , mada servisira i ostalo ali je za VAG
specijalista.

Ako hoces nabacicu ti br. poslije , dok stari dodje. ;)

obavezno ;)
 
Drug mozes li mi malo blize objasniti gdje se taj majstor nalazi? Ja sam ovdje na forumu cuo i za nekog Harisa iz Lukavice, kod restorana Kula.
 
Blizi se servis skupio sam djelove , naravno veliki pa ako moze preporuke od forumasa koji imaju Opele gdje su radili i iskustva , takodje cijena ruku za taj posao (zamjena zubcastog , spaneri , vodena uglavnom v. servis , zamjena ulja i filtera)
 
Član
Auto servis Nitro,sve preporuke,nalazi se u Rakovici na putu prema Kiseljaku nemoze se fulit,gazda je Eki legenda od covjeka,pa Dragone sve preporuke da dole odes i to uradis a i ostalim forumasima preporucavam ovaj servis ;)
 
JasminTDIGolf je napisao(la):
Drug mozes li mi malo blize objasniti gdje se taj majstor nalazi? Ja sam ovdje na forumu cuo i za nekog Harisa iz Lukavice, kod restorana Kula.

ja sa ovim majstorom imam negativno iskustvo,, preko elektricara dobio njegov broj tacnije elektricar mi dogovoiro da se nadjemo i ja ga zovem, kaze za 20 min dodji, ajde reko u redu,, ja kod njega za 20 min njega nigdje pa se ne javlja na telefon pola dan aizgubioa on negdje sjedio na picu,, profoisenalnost 0!!!

za autoservis [/b]mirkec sve preporuke,, nalazi se na kuli 400m od aerodroma,
ljuzabni, strucni, povoljni sve preporuke,, a evo i broj njihov 065 694 150 ;)
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
JasminTDIGolf je napisao(la):
Drug mozes li mi malo blize objasniti gdje se taj majstor nalazi? Ja sam ovdje na forumu cuo i za nekog Harisa iz Lukavice, kod restorana Kula.

ja sa ovim majstorom imam negativno iskustvo,, preko elektricara dobio njegov broj tacnije elektricar mi dogovoiro da se nadjemo i ja ga zovem, kaze za 20 min dodji, ajde reko u redu,, ja kod njega za 20 min njega nigdje pa se ne javlja na telefon pola dan aizgubioa on negdje sjedio na picu,, profoisenalnost 0!!!

za autoservis [/b]mirkec sve preporuke,, nalazi se na kuli 400m od aerodroma,
ljuzabni, strucni, povoljni sve preporuke,, a evo i broj njihov 065 694 150 ;)

Hvala drug.
 
Da li ima neko od vas iskustvo sa servisom Auto Delta? Mislio sam kod njih otici na provjeru auta i mali servis, cini mi se da i oni sipaju castrol u vw?
 
Član
zna li neko mehanicara za forda(fokusa), da je dobar i da ne lupa cijene :icon_question: :icon_question:
 
Top