Automatski dizanje prozora kad se zakljuca

Automatski dizanje prozora kad se zakljuca

Član
E jebiga ga ako to passat nema, starci to na trici imaju. Neki bezveze alarm, i on šalje signal i prozori se zatvore pri zaključavanju.

To je tacno ali ako fabricki podrzava da moze dignut prozore. Ja mislim da se teoretski to na Passatu moze napraviti jer cim on dize na kljuc ako se duze drzi, mora biti neki fol da ga digne samo kad pristisnes na kljucu zakljucavanje. Trebalo bi uraditi neke modifikacije :D
 
Član
Neki modul bi tu pomogao sigurno ih ima po internetu

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Cobru ugradiš i na njoj ima opcija da automatski diže prozore kad zaključaš.To ti govorim jer i kod mene nije moglo na fabrički daljinski nego samo kad je ugrađena cobra a ujedno imaš zaštitu.
 
Član
E jebga ne znam onda sta pricaju ovi u Komelu? Kod njih sam ugradio Cobru i govori mi lik da to nije moguce ako fabricki ne podrzava.
 
Član
Ako si ugradio kobru mora moci.na oktaviji 2004 ugradjena kobra i ako su prozori spusteni cim zakljucas oni se zatvaraju..ne vidim razlog zasto ne bi moglo i kod tebe

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 
Član
Mrsko im možda bilo, kontam ako možeš sa ključem da ih podigneš, znači da podržava, samo treba oni da to povežu.
 
Top