Automatski dizanje prozora kad se zakljuca

Automatski dizanje prozora kad se zakljuca

Član
Znam da moze dignuti prozore kad se duze drzi na kljucu, a da li je moguce da automatski digne prozore cim se zakljuca? Passat B6 2007.
Kina ukljuci se :joyful::woot:
 
Član
Mislim da nije moguce.gledao sam na dijag.nema.opcije da se ukljuci osim da drzis duze i to je to.ili ako imas senzore za kisu kad s otvoreni cim kisa pada oni se autom.zatvaraju ili siber ako imas

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 
Član
Ja sam nasao opciju ne sjecam se sad tacno, u smislu da automatski dize kad se zakljuca, ali ne radi. E sad ne znam mozda ova godina to ne podrzava.
 
Član
Hmmm znam da moze da malo duze zadrzis i pustis i samo.se zatvori al sad dal to podrzava pri samom zakljucavanju nezz.moda treba highline modul

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 
Član
Bas sam dosta Googlao i nisam nasao, sta znam mozda ovdje neko zna neki fol :D. E sad kad duze drzis na kljucu, sad sam probao i cim pustis on prekine dizanje. Mozda trebam nesto ukljucit da barem to radi kako si ti rekao?
 
Član
Moras ukljuciti na dijagn.sad nezz tacno kako se zov opcija i kad zadrzis malo tipku.pustis oni se sami zatvore do kraja hehe

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 
Član
To mora moci jer sam ja sebi tako nastimao.a kad otkljucas drzis tipku dugo koliko zelis ds otvoris prozore.cim pustis oni se zaustave.kuzis ne

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 
Član
Hahaah
Ne moze nazalost al kao sto marshal napisa imas kad kisa pada da se zatvore ima u mojoj temi od Passata video.
 
Član
Mislim da moze u mene na Golfu 4 kada su otvoreni siber i prozori prilikom zakljucavanja sve se zatvori. Doduse na njemu je sada Cobrin alarm pa ne znam jel to bilo vec sa tvornickim tako ili sa Cobrinim :D
 
Član
Mislim da moze. Jer kod mene je npr. na Passat B5.5 ima alam - Scorpion, koji kad zakljucam, ako je bio otvoren prozor, zatvori ih sve, dok na centralnoj - fabrickoj ta opcija ne radi! Po tome, dalo bi se zakljuciti da se moze naknadno aktivirati ta opcija.
 
Član
E jebiga ga ako to passat nema, starci to na trici imaju. Neki bezveze alarm, i on šalje signal i prozori se zatvore pri zaključavanju.
 
Top