Auto za 402 street race

Auto za 402 street race

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Momci imaju manji servis u Derventi , za budzet nisam ni ja siguran ali nije nesto preveliko. Ide se kao neka vrsta reklame za servis a i iz ljubavi prema auto sportu.
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
onda je Corsa najbolje rjesenje

I da imaju novca za neki veći projekat, za početak nebih trebali ići previše... dok probaju i vide kako to sve funkcioniše na pisti, upoznaju druge trkače i sl... pa onda je lagano ići ka bržim klasama... ali ovako napamet se zaletit i počet radit nešto veliko je mač sa dvije oštrice...

Dovoljna im je korsa A, složit 2.0 16v pod haubu sa nitrom... i vidjet ćeš osmjeha na licu... kad kadet može ići bez nitra s tim motorom 15 klasu, zbog čega bi njima 14 klasa bila spora ? :)
 
Član
antrax je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
onda je Corsa najbolje rjesenje

I da imaju novca za neki veći projekat, za početak nebih trebali ići previše... dok probaju i vide kako to sve funkcioniše na pisti, upoznaju druge trkače i sl... pa onda je lagano ići ka bržim klasama... ali ovako napamet se zaletit i počet radit nešto veliko je mač sa dvije oštrice...

Dovoljna im je korsa A, složit 2.0 16v pod haubu sa nitrom... i vidjet ćeš osmjeha na licu... kad kadet može ići bez nitra s tim motorom 15 klasu, zbog čega bi njima 14 klasa bila spora ? :)
Ma ne misli se odmah nesto veliko, nego cisto malo rekalme i druzenja s ostalim ljubiteljima ovog sporta;)
 
Član
duleprof je napisao(la):
antrax je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
onda je Corsa najbolje rjesenje

I da imaju novca za neki veći projekat, za početak nebih trebali ići previše... dok probaju i vide kako to sve funkcioniše na pisti, upoznaju druge trkače i sl... pa onda je lagano ići ka bržim klasama... ali ovako napamet se zaletit i počet radit nešto veliko je mač sa dvije oštrice...

Dovoljna im je korsa A, složit 2.0 16v pod haubu sa nitrom... i vidjet ćeš osmjeha na licu... kad kadet može ići bez nitra s tim motorom 15 klasu, zbog čega bi njima 14 klasa bila spora ? :)
Ma ne misli se odmah nesto veliko, nego cisto malo rekalme i druzenja s ostalim ljubiteljima ovog sporta;)

Dao sam mu najjeftiniji prijedlog... i ujedno najbolji jer sam ja bio dosta zagrijan za nešto slično i ispitao sam sve moguće šta i kako... i onda sam odustao na kraju... naravno zbog obaveza u RL, najviše fakulteta koji sam bio zapostavio, pa me krenulo odjednom... :) Kupio drugo auto dosta dobro za moje potrebe, nije za street race... pa dok se svede sve na svoje, jedna godina faxa i td... onda krenut lagano kako sam bio planirao ;)

pozdrav.
 
Član
CRX, motor B serije vtec + spoon bregaste i povadis sve i poskidas stakla i stavis plexi pa jos dodas nitro i pici.

Prelude motor B serije + nitro isto povadis sve stavis plexi

NSX + nitro isto povadis sve stavis plexi

Cosswort turbo isto povadis sve stavis plexi

Mislim svako se auto moze srediti, kod nas ne vidim da iko obraca paznju na aerodinamiku recimo oblik auta, strujanje zraka ispod, kojekakve nepotrebne otvore i proreze po autu, tezinu samih tockova i diskova i tako to ............ :D:D:D:D

Recimo skoro svaki ovaj gore hondin motor bi mogao da istrpi 200-250 konja bez vecih prepravki, znaci zavrni turbo i to je.

Za cip tuning imamo SM to mora obavezno, nastoj da je ECU sto noviji i da neko zna sta radi
 
Član
ok to nisam znao al ajd moze se povadit valjda sve il nac kakvih kineskih stakala da budu laksa :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top