Auto vergla normalno, ali neće da upali.

Auto vergla normalno, ali neće da upali.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene je bio isti slucaj nedavno... hocu auto da upalim.. vegla ko lud ali nece da upali, kontam koji mu je k****.. provjerim elektro diznu kad vidim da od nje nema efekta, stavim drugu elektro diznu, nakon jednog okretaja alnasera sastavi ko lud.. provjeri elektro diznu, jer ona zna da zeza.. cas radi cas ne radi.. ima u njoj neki magnet koji otvara ili zatvara u zavisnosti da li palis ili gasis zato zna da zeza ;)
 
Član
dadao_style je napisao(la):
smjesan mi je taj majstor skroz probo na guranje i ostavio se posla nema tu majstora a sto se tiče tog auta i tog motora nema tu neke velike drame oko njega da se čačka uz malo bolje znanje kvar se rjesi za vrlo kratko vrijeme jer se zna koje su mu mane koje prednosti bar tih motora danas ima i majstora za njih.....pozz sretno

Ma to je on meni kući došo. Nedjelja bila pa se nije zajebavo oko toga previše.





FirellesMonster je napisao(la):
Kod mene je bio isti slucaj nedavno... hocu auto da upalim.. vegla ko lud ali nece da upali, kontam koji mu je k****.. provjerim elektro diznu kad vidim da od nje nema efekta, stavim drugu elektro diznu, nakon jednog okretaja alnasera sastavi ko lud.. provjeri elektro diznu, jer ona zna da zeza.. cas radi cas ne radi.. ima u njoj neki magnet koji otvara ili zatvara u zavisnosti da li palis ili gasis zato zna da zeza ;)


Ne znam sada kome bi vozio auto, mehaničaru ili elektičaru. Jedini govore struja jedni pumpa... Auto se i danas voza sve normalno kao da ništa nije bilo. ;)
 
Ma moze ti to i mehanicar provjeriti da li je do nje... mada ti je to najbolje provjeriti kad nestjedne opet upaliti tad ces najbolje viditi da li je do nje jer ona sad radi, ako auto normalno pali, pa neznas jel ona ;)
 
Član
Nadam se da je sad sve ok. Ja sumnjam na gorivo jer mi je trzno bio malo. Da nije neka prljavština ušla ili nešto
Al opet moze i to biti

Evo opet problem. Sad verglo 4-5 puta ništa. Sljedeći put sastavi čim sam tako ključ kao da ništa nije bilo.
 
Član
kad ti sljedeci puta ne htjedne upaliti,dovedi plus zicom direktno na elektro diznu,,ako upali zeza te ulozak brave,a ako ne htjedne,odvrni diznu sa pumpe i probaj onda paliti ako upali do elektro dizne je .

po meni zeza te ulozak brave,da je gorivo upitanju,javljao bi se da upali,a da bi zamijenio ulozak moras skinuti bosh bravu.;)
 
Član
Nisam te razumio ovo oko dizne, mislim jesam foru kopčanja.
Gdje se nalazi ta dizna? Ako je na bosh pumpi onda nemogu ništa odvrćat jer je sve ofarbano.
Najgore mi je nekad hoće nekad neće upalit, a kad neće ja to ne znam skopčat. :S
 
Rekao ti je covjek sve...moras krenuti od necega,neces napraviti auto pisuci po forumu...
Kad sljedeci put ne bude htio upaliti...dovedi direktan plus sa akumulatora na dizni na boscpumpi...ako ne upali skini tu diznu i vidi ima li goriva,ako nema zaj te dizna...ako ima onda je brava....a ako pak ne bude nista od navedenog onda ajde dalje(anlaser,grijaci...bla bla) napravi neki redosljed
 
Član
ako ne baca dim kad verglas znaci da nema goriva...
imao sam slican problem (u pitanju je bila dizna na bos pumpi) nismo je mogli naci, rijesili smo taj problem tako sto smo stavili jednu manju pumpicu niskog pritiska prije filtera koja je gurala gorivo...
ako je dizna zveknula znaci nemoze vuci-bacati gorivo, verglas = nema dima = nema goriva...
uzmi negdje neku pumpicu pa probaj samo pazi kako je kopcas, smjer goriva...
 
Član
Provjerio sam ja dosta stvari.
Gorivo nije. (Sipao sam opet od kad prvi put nije upalio) Petrol benziska.
Filter goriva nije jer poslje njega ima goriva.
Grijači nisu jer su nedavno zamjenjeni zajedno sa aukumulatorom.
Bosh pumpa reparirana nedavno.

Meni sve vuče na bravu ali opet zašto bi mi onda zatrzao u vožnji.
A opet ako je dizna zar ona moze raditi normalno ili se začepit.
Po logici nemože u njoj nekad nebiti goriva a nekad sve najnormalnije.

Ali ja ću odvest auto mehaničaru svakako to nije upitno, samo sam pitao šta bi moglo biti. ;)

Hvala svima.
 
Član
Danas sam bio kod električara za 10 minuta sredio sve.
Neka žica što vodi na osigurače je bila klimava na utoru i tu je se gubio.
To je zalemio i vratio gdje je bilo i sad je sve normalno :cool:
Hvala svima na pomoći. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top