Auto Tuning Show Tuzla 2013

Auto Tuning Show Tuzla 2013

Član
Bio vidio,pojeo cevape hvala Enese(LSD) popili po koju ispracali se druzili odlicno sve 5 ;) ;)
Vidio staru i novu raju za mene nemoze bolje :icon_smile:
Sto se tice samog eventa,odlicno cista 5-ica ;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
U Brčkom nije bilo nagrada pa pišu se komentari susreti se organizuju radi pehara OK a gdje su u Tuzli pehari :icon_question:
25 KM i dobijš karton neki vredan marku :icon_rolleyes: mislite malo i na ljude koji dodju radi tog pehara na susret čak i iz susjedne zemlje ...

A da druženje je bitno :D

O sad ce netko o post da obriše zato što nije pozitivan :123:

svako zvanicno takmicenje bi trebalo da ima nagradu-sto je vrijedniju moguce, zato i je takmicenje...
ako takmicar ne dobija novcanu nagradu zasto onda da placa tako visoku kotizaciju :icon_question:
ok ako nema para, eto taj pehar je dovoljan kako neki kazu, ali da bi se to podiglo na visi nivo mislim da bi morale da budu i nagrade (i novcane) , ako nista povecati tu kotizaciju malo radi nagrade...kako neko rece przis opremu vrijednu hiljade km, na neki nacin treba te ljude stimulirati da jos vise ulazu u to, samim tim i u razvoj istog

izgleda da je super bilo, steta sto nisam mogao doci , zaglavio sam sinoc dokasno jbga drugi put :cool:
 
Legend
To sto je neko ostetio tudja kola je van svake pameti, ali to je opet do ljudi koji tu dolaze, i beli do konkurencije. Kako god okrenes supacki je.

Za sve kojima nije nesto odgovaralo brate ima Osjek, 100 Kuni je prijava pa bujrum pokazite se :D oni su mnogo profesionalniji, pa nek vam oni ocjenjuju izgled kola, i nek vem mjere DB ;)

Il nek izvale iz svog dzepa registruju firmu, plate sve sto se treba platiti, plate dozvole od opstine za odrzavanje, od policije ili koga vec treba, organizujue sponzore, plati hostese, i sve sto to nosi i onda nek digne sve to skupa na nivo koji misli da mu treba. A onda ce mu se pojavit neki "pajdo" na forumu i pofalit kako su mu cevapi zagorili :D :) kako je pehar mu ogreban ;) i tako to ;)

Jbga obzirom da je nedelja bila i da bi je vjerovatgno proveo u kojekakvim tuzlanskim kaficima, meni je ovo super bilo i za promjenu neko desavanje u gradu, ali isto tako ja se nisam takmicio tako da nemam istu prespektivu na cjeli event kao oni koji su se takmicili a zakinuti su .;)
 
Član
Sve pohvale za Madzida to jest Pro-tunig i Carbon jbg.ovo je moje trece takmicenje i po treci put sam hvala bogu prvo mjesto.
Od ova tri druzenja danas je bilo nesto posebno i najbolje za yada barem za mene i stvarno skromne nagrede su bile barem za prvo mjesto i sto je kedan veliki plus sto nije bilote jebene tombole da neko dobiva bzz nagrade ko ne ucestvuje niukakvom takmicenju. Znaci svaki napad ili neka druga glupost na organizatora bi bila svisna. Barem ja tako mislim. IDEMO SAD KRITIKE :D
 
Član
ovo za pehare slazem se sa momcima iz prehodni poruka. mislim da se mogu obezbediti pa makar i neki kineski pehari ;)
 
Član
Evo slika,za korisnike FB!!

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.605843519434787.1073741827.490298184322655&type=3
 
Član
senci je napisao(la):
ovo za pehare slazem se sa momcima iz prehodni poruka. mislim da se mogu obezbediti pa makar i neki kineski pehari ;)

ja mislim da je svaki organizator zaduzen za svoj dio tj. ako je carbon bio zaduzen za dB on je ujedno bio zaduzen i za pehare. al stvarno nisam siguran pa bi volio da to organizatori bolje objasne. bar tako je, cini mi se, bilo na ciljugama kad je piemonte organizovo dB drag ...
 
Član
daki je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
LSD je napisao(la):

Družili se, jeli i pili... Ne može bolje :icon_biggrin:

Hej ja u nekoj frci nisam stugo ni progovorit kako treba.

Ma frka na kraju, poče kiša, zagužvaše u vezi pehara... :lol:


Pehar je pehar, ne mora biti klasični, može kao i Brčkom.. Jer papir se izgubi, lijepo je imat uspomenu i vidiš to kroz 10-20 godina, pokažeš djeci/ unucima čime si se bavio i šta si postizo... Mislim da se može komad pleksija nabit na drvo i napisat ime i prezime ;)
 
Član
Ja nisam bio, ali svakako zelim da pohvalim organizatora/e i ljude cija je to ideja, jer je to pozitivno i meni licno je drago sto je neko to uzeo u ruke i napravio u TZ show ove prirode i sto je bilo posjeceno.
Hvala vam sto se na portalima mogla nac i lijepa vijest da su se ljudi okupili i druzili i vidjeli svasta, samo naprijed ;)
 
Top