Auto Tuning Show Tuzla 2013

Auto Tuning Show Tuzla 2013

Član
Ljudi moji,ruku na srce,upucen sam u sve puteve organizacije indirektno,propust jest taj pehar ili medalja,prvo takmicenje na kojem se nisam takmicio,imao sam priliku jos bolje da vidim sta se desava,svaka organizacija ima propusta,trebamo bit sretni i zadovoljni sto nas jedna saka ljudi skupi u jednom danu da se svi vidimo,izgrlimo,a neki i izljube...dajmo im podrsku,da nastave da rade okupljanja,a siguran sam da ce sljedeci put ispravit napravljene greske...amk CARBON i Madzidu od mene RESPECT za sva okupljanja i druzenja :cool:
 
Član
eddo je napisao(la):
ja mislim da je svaki organizator zaduzen za svoj dio tj. ako je carbon bio zaduzen za dB on je ujedno bio zaduzen i za pehare.

AMK Carbon nije organizator takmicenja nego mijerna ekipa tako da to nema veze sa ostalim dijelom vezanim za organizaciju
 
Član
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.481691735240617.1073741839.100001993854635&type=3



Evo par fotkica tko volje neka izvolje :) uzivajte :) ;);)
 
Član
daki je napisao(la):
kako je pehar mu ogreban ;) i tako to ;)

Cija ideja je bila uvaliti Tali onaj pregazeni pehar ? Dati nekome onakav pehar je sramota, vise uvreda nego nagrada...Ko je vidio kako izgleda pehar zna o cemu pricam.
 
Legend
980922_481730191903438_1171492290_o.jpg
 
Član
eddo je napisao(la):
senci je napisao(la):
ovo za pehare slazem se sa momcima iz prehodni poruka. mislim da se mogu obezbediti pa makar i neki kineski pehari ;)

ja mislim da je svaki organizator zaduzen za svoj dio tj. ako je carbon bio zaduzen za dB on je ujedno bio zaduzen i za pehare. al stvarno nisam siguran pa bi volio da to organizatori bolje objasne. bar tako je, cini mi se, bilo na ciljugama kad je piemonte organizovo dB drag ...

AMK Carbon nije imao nikakve veze sa peharima niti sa obezbjedjivanjem istih. Samo da uputim neupucene, nagrade i medalje su bile prisutne na dB dragu ali na zalost samo za prva mjesta u svim klasama, za ostale nismo bili u mogucnosti obezbijediti ali se sigurno potrudimo naredni put da i to dovedemo u red.

Sada s obzirom da smo ja i ekipa tek stigli iz Tuzle, preumorni, gladni, zedni, ne naspavani, sutra obecavam ide kompletan izvjestaj sa nase strane o eventu zajedno sa slikama, spiskom pobjednika i bodovnom listom sampionata i zelim ukratko da iskoristim priliku i da se zahvalim svim takmicarima, klubovima, posjetiteljima, medijima (spomenuo bi i sponzore ali njih NEMAMO) na posjeti, paznji, fer i korektnom druzenju.

Laku noc ;)
 
Legend
Da se i ja javim... mislim... tek sam se probudio ili nisam... :lol:


CESTITKE ORGANIZATORU NA USPIJESNOM EVENTU!
HVALA TAKMICARIMA NA ODZIVU!
HVALA GOSTIMA KOJI SU BILI TU!
HVALA KLUBOVIMA KOJI SU PODRZALI EVENT!
HVALA ORGANIZATORIMA NA POVJERENJU!


Vidio Mahira, Duleta, Antu, Boru, Pukia, Adisa, Adija ekipu iz Brckog, iz Bijeljine, iz Tuzle, iz Zenice,
iz Zivinica, iz Gradacca i ostalu ekipu koja nije iz Sarajeva, a vjerujte mi da neku raju iz Sarajeva
radi obaveza vidim samo na ovim skupovima...


HVALA JOS JEDNOM I VIDIMO SE U SARAJEVU VEC SLIJEDECI VIKEND!!!! :cool:
 
Član
I od mene samo mogu biti rijeci hvale, znaci sve super sve extra, bez zamjerki...;););)

Samo nek se jos rezultati izbace db i styling, naravno i bodovi sampionata :)

Pozz za sve i vidimo se uskoro:cool::cool::cool::cool:
 
Član
bio kratko,lijepih auta je bilo.probao uci sa autom al et nije moglo kaze pun parking,aj reko dobro.
nije lose za prvi put,samo 3 marke ulaz za posjetioca obicnog je previse...razumijem da je prvi put i da se nisu mogli mozda naci sponzori al et 3km je fakat previse za nekoga ko hoce da dodje da pogleda auta i tak to.
upoznao clana @chuza prodao mu cepove neke,pravi slatkis
i-fuck-on-the-first-date.jpg

isti titam :D
chuza dodjes mi picence iduci put ;)
 
Član
ma okej je 2 3 marke kad je street race i sve,al dati 3 marke da vidis 20 auta je previse za nekoga.
a zaljubio sam se u chuzu :D nisam peder al jesam jebavo jednog sto je gej,ne znam jel to to :D
chuzaaa valjajul chepovi :D:D:D
 
Top