Auto Show - Sarajevo 2009

Auto Show - Sarajevo 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ervix_focus je napisao(la):
Evo ja sad doso iz rajvose i bio sam 2 u prvoj klasi:icon_biggrin:

Super Bilo:lol::lol::lol:
bilo je extra.....ali bgm meni je pravo čudno da ti ne zauze nijedno mjesto....onde si bio među jaćim....;)
 
Član
BAHRO_BAKY je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
Evo ja sad doso iz rajvose i bio sam 2 u prvoj klasi:icon_biggrin:

Super Bilo:lol::lol::lol:
bilo je extra.....ali bgm meni je pravo čudno da ti ne zauze nijedno mjesto....onde si bio među jaćim....;)

pa vidis da je drugi bio u svojoj klasi fino je napisao
 

Eko

Član
bekire pomalo, danas zemljotres u Gorazdu bio :cool:

da sam znao da ce ovako fino biti dosao bih, jbg sad
 

IGY

Član
u sustini nije bilo lose

okiti se ja trecim mjestom ispred kileta i andreja koji su dijelili drugo, no konacno zasluzeno mjesto neeksa,

clio je dosao do izrazaja ;)
 
Član
IGY je napisao(la):
u sustini nije bilo lose

okiti se ja trecim mjestom ispred kileta i andreja koji su dijelili drugo, no konacno zasluzeno mjesto neeksa,

clio je dosao do izrazaja ;)

hvala drug moj.. fino je zaista bilo... a i finih auta... i od mene cestitke svima
 
Član
Bitno da je raja zadovoljna :cool: Baš sam večeras bio sa vlasnikom ovog što mu mravi saginju glave :cool: Hoće li Gale uraditi limariju na Golfu zna li ko,sramota više da se onako šaren voza a dobre felge nabacio :cool:
 
.nOKe je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
Evo ja sad doso iz rajvose i bio sam 2 u prvoj klasi:icon_biggrin:

Super Bilo:lol::lol::lol:

sho se ne javi za onaj nosac ?
btw : dobar focus ;)

ej jbg ja konto reko nisi dodo sa svojim autom pa nisi ni donio, salji ako ko bude isi u tz

Deyo je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
Evo ja sad doso iz rajvose i bio sam 2 u prvoj klasi:icon_biggrin:

Super Bilo:lol::lol::lol:

Vidjeli smo Faya i ja večeras Focusa, tamo kod super bloka, super izgleda sad uživo ;)

Hvala, jestel primjetili da je zakovan u zemlju:lol:
 
Član
ja u sobotu dosao sa Schumijem oko 12 nikog poznatog malo se provrtili i onda skontamo da je bolje malo da bacimo mesa na rostilj i zalijemo hladnim pivama:D
 
Član
bulex je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ma slabo,bekir pogotovo:D
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/mAGxalXee54&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/mAGxalXee54&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

deracina :D

heheh hvala, ide ovo jos gore, abd... nije jos gotovo sve, ovo je samo slozeno "onako" radi test day-a ima tu još bruku posla...
Juče je bilo extra, i fino smo se druzili, nadam se da će nam čitava sezona biti takva...
Pozzzzz svima vidimo se abd. na sledecem race-u...
 
Član
Schumi je napisao(la):
Bitno da je raja zadovoljna :cool: Baš sam večeras bio sa vlasnikom ovog što mu mravi saginju glave :cool: Hoće li Gale uraditi limariju na Golfu zna li ko,sramota više da se onako šaren voza a dobre felge nabacio :cool:

Sareno je u modi :D

Polako bice to sve sredjeno kako treba,samo necu nista da krpim i da se zezam,kad se bude radilo radi se komplet sve od A do Z

Super bilo jucer!
 
Član
IGY je napisao(la):
u sustini nije bilo lose

okiti se ja trecim mjestom ispred kileta i andreja koji su dijelili drugo, no konacno zasluzeno mjesto neeksa,

clio je dosao do izrazaja ;)
nekontam al valjda ti znas na sta si mislio :icon_confused::lol:

a svima jos jednom cestitke za osvojena mjesta;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top