Auto Show - Sarajevo 2009

Auto Show - Sarajevo 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako neko misli da sam pogrijesio temu, nek premjesti...

AUTO Media Group, AUTO 4x4 Club i BIHAMK u povodu obilježavanja Dana grada organiziraju auto-moto-karting vikend pod nazivom „Auto Show - Sarajevo 2009“. Za sve građane bit će upriličen bogat program koji obuhvata: Auto Rally, Styling i dB Race Show, izložbu trkaćih automobila, testne vožnje kartinga i Mini Formule 1, te ostale sadržaje.

Program manifestacije:

Subota, 11.04.2009.
10:00 - Verifikacija i tehnički pregled (Auto Rally)
11:00 - Testne vožnje (Mini Formule 1, karting i skuteri)
12:00 - Auto slalom - Šampionat Bosne i Hercegovine
13:00 - Auto expo (izložba automobila - Sportska vozila, Styling Show i dB Race)
14:00 - Test day (Styling Show i dB Race)
15:00 - Proglašenje pobjednika (Auto slalom)
18:00 - Završetak prvog dana manifestacije


Nedjelja, 12.04.2009.
10:00 - Testne vožnje (Mini Formule 1, karting i skuteri)
11:00 - Auto expo (izložba automobila - Sportska vozila, Styling Show i dB Race)
12:00 - Test day (Styling Show i dB Race)
14:00 - Moto show (egzibicije na skuterima)
15:00 - Proglašenje pobjednika (Styling show i dB Race)
16:00 - Završetak manifestacije

Znaci otvaranje auto sezone, nesto slicno onome sto je bilo i prosle godine, samo sada uz Auto Rally :icon_biggrin:
 
Član
imaju li klubovi mogucnost ko prosle godine da parkiraju svoja auta ili ih moramo parkirati vani.

hvala
 
Član
mislim da sto se tice stylinga prvi dan samo "izložba" a drugi dan takmicenje tako da nebi morao biti oba dana prisutan.
Barem je tako bilo prosle godine.

Boki hoce li biti neke uplate za dB i styling ili...????
 
guster je napisao(la):
mislim da sto se tice stylinga prvi dan samo "izložba" a drugi dan takmicenje tako da nebi morao biti oba dana prisutan.
Barem je tako bilo prosle godine.

Boki hoce li biti neke uplate za dB i styling ili...????

Hvala kolega;)
 
Član
Ja vam ne znam nista, procitao sam ovu vjest na auto.ba i prenjeo, prvi put i ja cuo za to :D

Raspitam se u ponedjeljak oko detalja koje ste trazili, pa postavim ovdje ;)
 
Član
Juhuuuuuu, evo me :)))

Eh ovako,u pitanju je dvodnevna manifestacija, u čast gradu Sarajevu (povodom dana grada Sarajevo) kojom se ujedno i obilježava početak Auto-moto-karting sezone 2009.

Uglavnom, kao i prosli put, vidite po programu koji je Boki predhodno izbacio. U prvom planu, prvi dan, svakako ispit spretnosti, na kojem mogu učestvovati svi koji se žele okušati na tom polju auto sporta, prijava je besplatna, boduje se za sampionat BiH (prva od tri trke koje ce AMG za sampionat BiH raditi), licence ne trebaju, prijave mogu solo bez kluba, skice i prijave su objavljene na auto.ba.
Prvi dan ce biti i izlozba auta pripremljenih za Style te test za sve dB racere :)

Drugi dan u prvom planu je takmičenje u Style-u i dB Race-u, te izložba i predstavljanje bh fan clubova. I ovdje su prijave besplatne, za pobjednike su obezbjedjeni pehari i diplome. Ovo takmičenje se ne boduje za Street Race Cup 2009.

Oba dana moći će se isprobati mini F1, kartinzi...

Sve ostalo što će se dešavati piše u programu, a i ja sam tu da odgovorim ako sta treba :)))))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top