Auto Show - Brčko 2008

Auto Show - Brčko 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prodje se malezijski put,malezijski put je ustvari onaj put koji se odvaja na lijevu stranu,moze se i desno kroz naselje brka,ali bolje je lijevo niz veliko brdo pa malo pocijepat auto nekih 3km i onda kad se prodje pumpa sa lijeve strane i skretanje za bazu gdje se edo maajka popišao eh prodje se mostic pa onda desno se skrene pored velikih silosa ako se ne varam.
 
Član
eto rece pike kod benzinske ine,
ona je kad prodjes skretanje za tuzlu i lukavac,tj petlju šićki brod
odma sa lijeve strane,ne moze se profulati
ina stara 20 godina ima parking povelik tu.
 
Član
Dogovoreno, stavio sam na nas forum gdje je dogovor pa et... ugl ak niko ne procita do polazka docu sam :D
 
Član
Ajde nek mi neko od tuzlaka da broj mob-a da prozovem kad budemo blizu moze na pm a moze i sms... 061/804141
 

JD.

Član
ja koliko vidim na ovoj mapi da nema prilaza pisti, barem ne asfaltiranog...

moze li neko potvrditi ima li makadama da znam da ne perem auto dzaba...
 
Član
ja sam siguran da je 99% put do piste makadam
kao sto je pored baze mcgovern,taj makadam pored baze je extra znaci relativno ravan,utaban pravo,a slicna je boja puta i pored piste,malo sam zoomo sad i gledo na googleearth
mislim da je to makadam

evo detaljnog opisa mape od mene,
dakle nemojte ici kroz naselje brka,kad bude putopis BRKA,RAHIC,MAOČA desno,vi idite lijevo BRČKO.
i spustate se na divan pravac,imaju dva pravo dobra,drugi po redu sam ucrtao na mapi

ne idem na manifestaciju,u beču sam,rado bi dosao,na iducoj manifestaciji se vidimo
pistama8.jpg

evo tek sad vidim da je slabo citljivo,poslije pumpe koja je na lijevu stranu kad budete dolazili,ima praonica nisam siguran da li je prije skretanja za pistu ili poslije skretanja,uglavnom preko mosta kad se predje nekih 20 m na lijevu stranu maximalno.

kod benzinske cesto bude rijamu,a pravac je 250 se moze oplest :)
 
Član
Sto se tice duzine piste, to su stare slike... pista je renovirana i zavrsena je prije 2 dana, sad je dosta duza, provjereno
 
Član
Sam naziv kaze:D Poljoprivredna pista:D Idealno za traktore bagere i stocnu zapregu:D spojleri nula bodova:D
 
Član
ako je pista onaj mali dio asfaltiranog puta, gdje smo freek i ja danas bili.. onda

onda neznam gdje ce se postaviti ostala vozila kao za styling i dB drag.. na ulazu lijevo ima malo mjesta na makadamu ali silaz nije za spustena kola nikako.

put koji je vodio do te piste je bio komplet asfaltiran
 

IGY

Član
dulegti je napisao(la):
Do kog vremena onda treba biti tamo?? Mislim za DB me interesuje...
Prijave su do pola 12
ali mozes se i prijaviti internetom, ali ipak posto dolazis iz susjedne drzvave, u slucaju da zakasnis skontace se nesto da se prijavis, jer ipak od tebe ocekujemo fin BRP :D
 
Član
Dolazim 100%,a dolazi i Mario iz DB teama Zagreb...Eto,da znate,da nas ocekujete..;);) Cujem jedino da pada kisa,ali to nas nece omesti u nasem dolasku...Pozdrav onda i vidimo se sutra...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top